vapelab.ro

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din Romania.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din Romania, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
Vapiano
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 23, 2016 10:17 pm
Localitate: Timisoara

vapelab.ro

Mesaj de Vapiano »

Salut,
Am observat ca putine persoane cunosc magazinul asta online si anume vapelab.ro. Eu locuiesc in Timisoara si am aflat de el printr-o recomandare de la de la niste prieteni, firma este din Timsoara si nu detine magazin fizic de unde poti cumpara pe loc produsele, in schimb in weekend mai accepta sa-ti ridici comanda facuta la ei pe site daca insisti si esti din Timisoara ai ceva sanse sa-ti ridici comanda mai repede si fara sa platesti transport ( sa locuiesti la 2 km de ei si sa platesti transport ? mi se pare aiurea dar.. fiecare cu business-ul lui ) , eu de ex. astazi mi-am ridicat comanda de pe Str. Luis Pasteur, unde sunt numai laboratoare si depozite farma nu stiu care e legatura si nici nu ma intereseaza. Sa revin la subiect ... lichidele sunt acceptabile, sunt importate din Anglia de la vapelab insa nu sunt cele mai stralucite lichide pe care le-am vapat pana acum,in principiu sunt ok iar pretul este si el in limita bunului simt, mai ales ca au am luat la oferta 1+ 1 gartis. Daca veti observa ca este prima mea postare pe acest forum si ca mi-am creat contul astazi nu insemamna ca lucrez la ei sau ca le fac reclama ( in cazul in care un magazin de ET este dispus sa-mi ofere ceva gratis ,da.. pot sa fac reclama, va dau adresa unde sa-mi trimiteti ?) GLUMEAM binenteles !.
Asta e tot.

Weekend placut.
Vapiano
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 23, 2016 10:17 pm
Localitate: Timisoara

Re: vapelab.ro

Mesaj de Vapiano »

Salutare,

Cine e interesat de zeama buna la pret bun, intrati pe site la ei si luati pana mai au oferta si marfa din stocul vechi, am vorbit cu soferul de la firma lor si mi-a zis ca vor sa schimbe furnizorul pt. ca nu s-au inteles la pretul pentru franciza sau ceva de genu si ca de acum in colo vor aduce arome si lichide de la "ggbbjkff" :) nu stiu ca nu am retinut numele.
Avatar utilizator
mokorottyu
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 9
Membru din: Lun Oct 27, 2014 12:17 am
Localitate: Oradea

Re: vapelab.ro

Mesaj de mokorottyu »

Firma de rahat, cum vad... nici macar site-ul nu le merge...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Scrie răspuns