Kylin V2

Care nu se incadreaza in celelalte categorii
Avatar utilizator
Valahul
veteran
veteran
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Mai 13, 2013 5:05 pm
Localitate: Ardeal

Kylin V2

Mesaj de Valahul »

Kylin V2
atomizor-kylin-v2-rta-vandy-vape-silver.jpg
atomizor-kylin-v2-rta-vandy-vape-silver.jpg (37.17 KiB) Vizualizat de 4877 ori
DL aerisit, nu gluma.
TATA ATOMIZOARELOR.
Atomizorul meu preferat. Ca un bibol. Da urat, tare, oricand si oriunde, si in genunchi si trage...
Aspect de 10, aroma de 9, abur de 11, setup usor, etc.
Setup: DUAL COIL, 3 mm ID de coil, Muji Cotton, 65 Watti.
My like la el very mult.
Va urma.
"Un om care se intelege bine cu toata lumea este lipsit de personalitate"
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii."
"Am invatat de la animale lucruri mai multe si mai profunde decat de la oameni."
Avatar utilizator
Valahul
veteran
veteran
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Mai 13, 2013 5:05 pm
Localitate: Ardeal

Re: Kylin V2

Mesaj de Valahul »

HORATUCU, sa ma anunti cand iti soseste Kylinul, si cum iti pare.
"Un om care se intelege bine cu toata lumea este lipsit de personalitate"
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii."
"Am invatat de la animale lucruri mai multe si mai profunde decat de la oameni."
Avatar utilizator
HORATUCU
veteran
veteran
Mesaje: 958
Membru din: Dum Iun 30, 2013 3:38 pm
Localitate: CLUJ-NAPOCA

Re: Kylin V2

Mesaj de HORATUCU »

Dupa o perioada foarte lunga in care m-am stabilit la un 2-3 atomizoare , nu conteaza care, fiind foarte hotarat sa nu mai caut nimic, fiind multumit cu ce am, hopa, apare Valahul cu propunerile indecente de noi atomizoare. Aghiuta, care se pare ca numai motaia pe umarul meu stang incepe sa ma impunga cu tidentul, pana cedez si comand si eu acest atomizor. Bineinteles ca daca nu aveam incredere in Valahul, putea Ahiuta sa se dea de ceasul mortii.
Ce sa spun in afara de ce ai zis tu Valahule, poate ca-i si MAMA atomizoarelor?
La primele incercari, fata de gama OBS pe care o foloseam inainte, mi s-a parut ca extraterestrii le-au dat tehnologia astora de la Vandy Vape, asa diferenta mare a fost la aroma.
A fost si prima data cand folosesc rezistentele din pachetul original si se pare ca am avut a 2-a revelatie. Sunt rezistente Ni80 Triple Fused Clapton 28*3/38 AWG / 0.32mm*3/0.1mm dia. / 0.41ohm. Diferenta de aroma fata de altele-incomparabila.
Singurul sfat, pentru cei care-l cumpara: la montatul bumbacului, ridicati bumbacul cel putin pana la nivelul axului rezistentei, pe cat posibil sa intre direct in rezi, fara sa atinga corpul atomizorului. Alfel pot aparea mici scurgeri de lichid.
Valahule, sa traiesti fara reparatii capitale 100 ani. Multumesc pentru sfatul dat.
„Carpe diem, quam minimum credula postero” HORATIU
Scrie răspuns