Problema rezistenta kit Joyetech eGo AIO , 1500 mAh

Acest forum este dedicat in totalitate vaperilor romani. Scopul sau este de a inlesni comunicarea intre vaperii din Romania.
Marius32
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 13, 2021 5:02 pm

Problema rezistenta kit Joyetech eGo AIO , 1500 mAh

Mesaj de Marius32 »

Salut mai baieti am si eu nevoie de un raspuns am pus o rezistenta de 0,6 ohm care vine in pachet cu kit ul si da inainte sa infiletez am picurat de vre-o 5 ori solutie in rezistenta apoi am pus solutie in vape si am lasat sa absoarba vre-o 5-10 minute am tras din el si gustul se simte super nu se simte ars dar cand simt putin miros aburului se simte putin a ars am mai tras de cate va ori si cam la fel cand am mai micsorat fluxul de aer sau cum se spune din capacelul vape-ului se simte mai putin a ars, ce ar putea sa fie? Multumes anticipat! <3 (gustul se simte super deloc a ars ,doar miros ul se simte a ars )
aurelian
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 24, 2017 12:10 pm

Re: Problema rezistenta kit Joyetech eGo AIO , 1500 mAh

Mesaj de aurelian »

Cu device-ul asta am inceput si eu sa vapez. Simteam miros de ars doar cand mi se ardea rezistenta si trebuia sa o schimb, in rest n-am avut problema asta. Din pacate nu poti sa cobori watajul sa nu mai simti miros de ars. Ai incercat si cu rezistenta de 0.5 ohmi?
Scrie răspuns