innokin itaste svd

alexis
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 22
Membru din: Joi Oct 10, 2013 11:14 am

innokin itaste svd

Mesaj de alexis »

tocmai am achizitionat modul itaste svd de care sunt foarte multumit cantitatea de aburi este excelenta finisaje foarte bune
inox suta la suta tot ce iti trebuie la acest dispozitiv pentru fumatul electronic il am de cateva zile si l-am testat la capacitatea lui maxima si vad ca piana acum nu a dat gres cei drept daca vapezi asa mai mult din el se mai incalzeste un pic dar asta nu este o mare problema una peste alta este un mod foarte bun folosesc pe el un clearomisor vivi nova cu o rezistenta de 2,8 omi si merge foarte bine si cu lichid de la flavour art de 18 mg si da excelent cantitate de aburi si un th excelent .pentru cei care nu il au si vor sa il achizitioneze il pot achizitiona de la Fumeaza ok
Avatar utilizator
Iceman
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 271
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 2:05 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Re: innokin itaste svd

Mesaj de Iceman »

Daca stiam ca svd-ul scoate aburi de unu singur, nu mai comandam atatea atomizoare !


Uite aici cateva pagini despre SVD !

http://www.rovapers.eu/moduri-f49/innok ... d-t79.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Imagine
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: innokin itaste svd

Mesaj de Rica »

Detalii aci http://www.rovapers.eu/moduri-f49/innok ... d-t79.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Un mod iti da curent nu abur.
Aburul il da atomizorul alimentat de mod.

EDIT: am postat amandoi in acelasi timp.
Nu mai lua omul peste picior. :lol:
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: innokin itaste svd

Mesaj de slavyk »

alexis scrie:tocmai am achizitionat modul itaste svd de care sunt foarte multumit cantitatea de aburi este excelenta finisaje foarte bune
inox suta la suta tot ce iti trebuie la acest dispozitiv pentru fumatul electronic il am de cateva zile si l-am testat la capacitatea lui maxima si vad ca piana acum nu a dat gres cei drept daca vapezi asa mai mult din el se mai incalzeste un pic dar asta nu este o mare problema una peste alta este un mod foarte bun folosesc pe el un clearomisor vivi nova cu o rezistenta de 2,8 omi si merge foarte bine si cu lichid de la flavour art de 18 mg si da excelent cantitate de aburi si un th excelent .pentru cei care nu il au si vor sa il achizitioneze il pot achizitiona de la Fumeaza ok
E foarte greu să folosești semne de punctuație?!:mrgreen:

Sent from my S500 using Tapatalk 2
alexis
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 22
Membru din: Joi Oct 10, 2013 11:14 am

Re: innokin itaste svd

Mesaj de alexis »

Iceman scrie:Daca stiam ca svd-ul scoate aburi de unu singur, nu mai comandam atatea atomizoare !


Uite aici cateva pagini despre SVD !

http://www.rovapers.eu/moduri-f49/innok ... d-t79.html" onclick="window.open(this.href);return false;


mai tu cu ce drept ma iei ma peste picior mai greseste frate omul tu nu ai gresit niciodata ?
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: innokin itaste svd

Mesaj de Rica »

@alexis a fost o gluma.
Daca nu stii de gluma mai bine stai in banca ta.
Dupa cum vezi omul ti-a pus si link-ul catre topicul dedicat, deci a avut intentii bune.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Scrie răspuns