Cartomizoare Recomandari !

Avatar utilizator
VapeMe
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 362
Membru din: Mie Iul 03, 2013 7:14 pm
Localitate: Bucuresti

Cartomizoare Recomandari !

Mesaj de VapeMe »

Doresc si eu o recomandare 2-3 cat mai multe despre un carto bun la care sa ii pot schimba aroma repede din el si sa tina cat de cat ceva de genul celor din showroom unde "gusti" aromele . .
Stima Maxima . . .

Imagine
Avatar utilizator
vampycri
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 52
Membru din: Dum Iul 07, 2013 12:17 am

Re: Cartomizoare Recomandari !

Mesaj de vampycri »

Pai, din cate stiu, sunt doar cateva modele. Ai putea cumpara cate unul din fiecare, nefiind foarte scumpe. Asa vezi cum reda fiecare aroma, th, etc. Dar cu schimbatul aromei,sunt slabe sansele sa mearga fara sa se simta ultimul lichid. Din vatelina iese greu gustul.
Daca vrei TH, mergi pe Smok, daca vrei ceva mai echilibrat ia Boge, iar daca vrei ceva mai slabut, mai dulceag, ia Kanger (mie nu-mi plac!)
Stima!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar utilizator
Mar1o
utilizator consacrat
utilizator consacrat
Mesaje: 431
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:57 pm
Localitate: GL

Re: Cartomizoare Recomandari !

Mesaj de Mar1o »

cel mai repede la drip. Am luat recent un igo-l si un "phoenix", mi-au scos la pensie si RSST-ul, si iclear-urile, si evodul. Schimb imediat cand vreau. Next move = todd-oid sau "poor man's spheroid".
Avatar utilizator
VapeMe
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 362
Membru din: Mie Iul 03, 2013 7:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Cartomizoare Recomandari !

Mesaj de VapeMe »

Mar1o scrie:cel mai repede la drip. Am luat recent un igo-l si un "phoenix", mi-au scos la pensie si RSST-ul, si iclear-urile, si evodul. Schimb imediat cand vreau. Next move = todd-oid sau "poor man's spheroid".
Igo-l l-am luat si eu dar deocamdata nu prea ma dat pe spate sa zic wow.. tot bottom coil-urile sunt pe locul 1 la mine..
Stima Maxima . . .

Imagine
Avatar utilizator
Mar1o
utilizator consacrat
utilizator consacrat
Mesaje: 431
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:57 pm
Localitate: GL

Re: Cartomizoare Recomandari !

Mesaj de Mar1o »

VapeMe scrie:... la care sa ii pot schimba aroma repede din el si sa tina cat de cat ceva de genul celor din showroom unde "gusti" aromele . .
Despre asta era vorba. Igo-l cu o stiva de silica de 2.5 in el imi ia ~ 15 picaturi.
Avatar utilizator
VapeMe
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 362
Membru din: Mie Iul 03, 2013 7:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Cartomizoare Recomandari !

Mesaj de VapeMe »

Despre asta era vorba. Igo-l cu o stiva de silica de 2.5 in el imi ia ~ 15 picaturi.
Da dar ce am vazut la showroom punea 5-6 picaturi "gusti" apoi sufla pe un servetel cu o pompita de umflat baloane si iti pune alta aroma o sa iau si eu unul ca pompita am :D
Multumesc..
Stima Maxima . . .

Imagine
Scrie răspuns