Kit ijoy

Forum rules
1. Anunt clar, cu detalii si poza despre obiectul in cauza. Titlul trebuie sa contina obligatoriu categoria Vanzare sau Cumparare de exemplu vand sau cumpar, si in clar obiectul tranzactiei, fara titluri de genul "O vand", "Dau tot", "Super ieftin", etc.
2. Pretul, datele de contact ale vanzatorului.
3. Nu se admit alte posturi decat daca sunt in stricta legatura cu obiectul tranzactiei, fara comentarii de genul "e prea scump", "e prea ieftin", "am si eu una la fel", etc. Aceste mesaje vor fi sterse fara nicio notificare.
4. In momentul in care anuntul nu mai este valabil acesta se sterge.
5. Se sterg automat anunturile mai vechi de 30 zile.
6. Negocierile se poarta pe PM, telefon sau alte mijloace de comunicare.
7. Specificarea exacta a modalitatii de livrare: predare personala, posta romana sau curierat rapid.
IMPORTANT!
8. Nu se va permite mai mult de un UP pe zi! Nerespectarea acestui punct duce la stergerea anuntului si sanctionarea utilizatorului care l-a postat.
9. Pentru a deschide un topic sau a posta in Bazar, sunt necesare minim 20 de posturi pe acest forum.
Post Reply
bibi2pac82
utilizator incepator

Kit ijoy

Post by bibi2pac82 » Wed Mar 14, 2018 8:21 am

Vand kit ijoy, e cumparat de o luna de pe vape este ca nou doar ca nu ma inpac eu cu el ,200 roniImageImageImageImage

Trimis de pe al meu A0001 folosind Tapatalk

Fogster
utilizator junior

Re: Kit ijoy

Post by Fogster » Sun Apr 22, 2018 7:57 am

Cu riscul de a lua ban vreau sa iti spun: taie frate unghia aia de la degetul mic ca ca exista servetele pentru mucii din nas , lingura pentru ciorba , furculita pe pentru friptura , lingurita pentru mestecat in cafea , cantar de bucatarie ,s.a.m.d. , mai sa si ingalbenit de la murdarie (sa nu fiu magar si sa ii spun pe romaneste “jeg”) fereasca dumnezeu , nici macar nu as atinge acel produs de il vinzi dupa ce am vazut “oriarea” de o porti la deget, de apropiat de gura nici nu este cazul sa mai zic ceva.

Post Reply