Ecstasy Juice

Avatar utilizator
AlecsAdrian
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 34
Membru din: Lun Mar 14, 2016 11:26 pm
Localitate: PLOIESTI

Ecstasy Juice

Mesaj de AlecsAdrian »

Salutare tuturor! De curand am gasit pe un site, lichidele Ecstasy Juice si as fi curios sa stiu daca cineva le-a incercat.

Descrierea pe site suna cam asa:
ECSTASY JUICE este tot ceea ce v-ati dorit! Veti fi captati de complexitatea nuantelor celor mai apreciate arome americane oferite de cei mai buni producatori de peste ocean
Pentru confort in utilizare, dar si pentru a nu ramane niciodata fara lichidul preferat, lichidele ECSTASY JUICE sunt imbuteliate in sticle de 30 ml dotate cu capac TWIST CONFORT, acest lucru facilitand incarcarea vaporizatorului dvs cu o singura mana, chiar si in timp ce conduceti.
Surpriza vine odata cu primul puf, pentru ca dincolo de noutatea absoluta a secretelor ce stau ascunse si va asteapta sa le descoperiti in fiecare sticluta, veti avea de-a face cu o productie generoasa de vapori datorata calitatii bazelor mixate in combinatie de tip VPG 70-30


La care as putea sa mai adaug:
1 buc. sticla 30/50 ml lichid Ecstasy Juice
AGITATI BINE STICLUTA INAINTE DE UTILIZARE(TENDINTA DE SEPARARE)


Asadar... intrebarea mea este urmatoare: a vapat cineva cu acest tip de lichid? Stie cineva ceva mai multe despre producator? O nota comparativa cu alte lichide premium?

Multumesc sur2
This is not a FAD. This is my life chasing clouds without running out of breath!
Avatar utilizator
SemperPri
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 76
Membru din: Mie Sep 03, 2014 4:50 am

Re: Ecstasy Juice

Mesaj de SemperPri »

http://www.vapeblog.ro/index.php/2015/1 ... asy-juice/" onclick="window.open(this.href);return false;
adi_krusell
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mar 01, 2016 12:55 pm

Re: Ecstasy Juice

Mesaj de adi_krusell »

Nu cu mult timp in urma, au aparut la comercializare si aromele "Ecstasy Juice". Am comandat in total 7 arome (la doua comenzi diferite). De fiecare data, in sticlute erau intre 8 si 8.5 ml. Pacat. Nu stiu cat castiga cei care ma fura cu 1.5 ml. la sticluta, dar sigur m-au pierdut de client.
Mentionez ca masor cantitatea de aroma atunci cand imi prepar lichidele.
Am folosit atat seriga, cat si cilindru gradat.
Fogster
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 63
Membru din: Vin Mar 25, 2016 3:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ecstasy Juice

Mesaj de Fogster »

Lichidele sunt extraordinare
Scrie răspuns