[Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Vapori_sub_lupa
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 5
Membru din: Joi Noi 24, 2016 12:56 am
Localitate: Targu Jiu
Contact:

[Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Mesaj de Vapori_sub_lupa »

Dati si voi o parere pentru gama de lichide Liquid Dreams de la baietii din Timisoara
https://m.youtube.com/watch?v=2AbpTxB2T4A" onclick="window.open(this.href);return false;
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: [Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Mesaj de slavyk »

Băbăieți, despe ce Liquid Dreams vorbiți voi?! Nu este corectă o asemenea abordare. Nu vă oprește nimeni să spuneți că este recenzie la Liqua!
Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: [Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Mesaj de Drumetul »

Paraleli total. Lichid premium, facut in Italia, n-am mai avut rabdare si mai incolo.
c__b
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 391
Membru din: Dum Aug 18, 2013 1:59 am
Localitate: Targu Mures

Re: [Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Mesaj de c__b »

Lichide cunoscute pe piață: dekang, liqua, hangsen. Așa arată piață acum 4 ani! Si chiar și atunci, Avram alternative (blackdevil, pisik sunt doar doi dintre cei care mixau atome, si o faceau al naibii de bine). M-am uitat la data postării, si am văzut că e de luna trecută!!! Acolo m-am oprit.

Băieți, un hint: investiti măcar intr-un ego aio, acolo, ca e un kit de începător la nivel de 2016. Sau un endura. Iar la lichide, vedeți că avem deja foarte mulți producători din România, care fac treaba buna, mult, mult peste dekangliquahangsen. Aveti unul chiar la voi în oraș, mergeți până la kappa, si căutați voore! La ei puteți găsi doua game de lichide românești, unele producție proprie (Flavour Madness), altele producție bucureșteană (gama VapeBar). Mai dați o raită pe online, si căutați Vape Institute (lichide made in France, le găsiți pe VapeBar.ro), apoi pe vapers-one.ro găsiți gama ecstasy juice, tot românești, plus aromele twisted. Sa nu uitam de vapez.ro, ca au tutunoase bune (caesar blend, norsk tobacco), si nici de cei de la Substitute, din Sibiu. Sa nu uitam nici de e-fum.ro (magazine în Cluj si Târgu Mureș), la care găsiți L&A, cu o serie foarte reușită de tutunoase.
Cat despre liquahangsendekang, astea le mai găsim doar pe la insulele de prin supermarketuri, unde încă mai au și CE5, ViviNova, T2-T3...


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
ciprian80
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Joi Noi 24, 2016 3:48 pm

Re: [Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Mesaj de ciprian80 »

filmuletul corect era acesta
https://www.youtube.com/watch?v=eoNPcqjiTNE" onclick="window.open(this.href);return false; colegul tudor a postat din greseala linkul de la review-ul lichidului de la Liqua (double bubble)
ciprian80
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Joi Noi 24, 2016 3:48 pm

Re: [Video] Recenzie lichide din gama Liquid Dreams

Mesaj de ciprian80 »

slavyk scrie:Băbăieți, despe ce Liquid Dreams vorbiți voi?! Nu este corectă o asemenea abordare. Nu vă oprește nimeni să spuneți că este recenzie la Liqua!
colegul tudor a postat din greseala link-ul de la alta recenzie - Scuze !
Scrie răspuns