VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din afara Romaniei.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din afara Romaniei, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
Avatar utilizator
alexgogo-VA
veteran
veteran
Mesaje: 872
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 7:55 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de alexgogo-VA »

Din cate stiu un colet neprioritar catre oriunde in lume e maxim 60 lei, fara traking fara nimic. Probabil ca nu se merita, poate gasesti pe cineva prin romania care are nevoie de ce ai tu...
danny d
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 121
Membru din: Lun Aug 05, 2013 1:32 pm
Localitate: Resita

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de danny d »

Astazi s-a intamplat o mare minune. Am reusit sa trimit plicul. M-am dus la un Oficiu Postal pustiu, i-am aratat plicul si tanti l-a trimis recomandat fara sa ma intrebe absolut nimic despre continut. Am platit 10,50 lei si am si track number. Acum astept inca o luna sa confirme chinezul primirea.
blackdevil
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 96
Membru din: Lun Dec 09, 2013 12:10 am

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de blackdevil »

danny d scrie:Astazi s-a intamplat o mare minune. Am reusit sa trimit plicul. M-am dus la un Oficiu Postal pustiu, i-am aratat plicul si tanti l-a trimis recomandat fara sa ma intrebe absolut nimic despre continut. Am platit 10,50 lei si am si track number. Acum astept inca o luna sa confirme chinezul primirea.

Doar daca ai trimis cu confirmare de primire...confirma chinezul
Daca nu....asta este...la PP bagi nr de Track si asta este....vezi ce se va rezolva

Bafta
danny d
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 121
Membru din: Lun Aug 05, 2013 1:32 pm
Localitate: Resita

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de danny d »

Ieri am primit banii inapoi de la PayPal. Deocamdata sunt in balanta de pe PayPal. Oare trebuie sa fac ceva sa-mi intre inapoi in contul unde am cardul asociat? Acum ma pregatesc sa le scriu un review la VB. Astept doar sa am starea de spirit necesara...
Avatar utilizator
moremih
veteran
veteran
Mesaje: 538
Membru din: Dum Sep 22, 2013 12:18 am

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de moremih »

Nu , nu trebuie sa faci nimic .
De obicei in 24 -48 ore se face automat convertirea din $ in roni si banii intra in contul romanesc asociat cu cardul .
Bineinteles ca suma s-ar putea sa fie un pic diminuata fata de cea initiala .
Asta datorita cursului de schimb PayPal .
Stima

Sent from my Nivo using Tapatalk 2
Amonastro
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 153
Membru din: Sâm Oct 05, 2013 9:19 pm

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de Amonastro »

Astazi m-a abordat pe strada un cetatean mai in varsta care avea un Squape, cumparat de fiul sau de aici:
http://www.vaporbreak.com/en/home/307-r ... mizer.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi-a trimis si mie adresa pe mail. Atomizorul arata foarte bine, iar pretul m-a dat pe spate. Ieftin domnule, ieftin... la jumatate de pret fata de ce se gaseste in Romania (cca 25 $). Ma bate gandul sa-mi alimentez cardul si sa-mi comand unul.
hover
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 50
Membru din: Mie Oct 09, 2013 12:28 am
Localitate: Constanta

Re: VaporBreak! Ptr cei ce iubesc clonele ...

Mesaj de hover »

Mai bine de aici,esti mai sigur https://www.fasttech.com/products/1411/ ... 1643000,au" onclick="window.open(this.href);return false; si piese.
Scrie răspuns