IN ATENTIA UNUI ADMIN

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din afara Romaniei.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din afara Romaniei, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

IN ATENTIA UNUI ADMIN

Mesaj de AdrianBV »

Parerea mea ... nu`i mai lasati pe astia sa posteze zece mii de topicuri ... e obositor pentru ochi toate topicurile astea deschise inutil ...

Si asa ... postau de 2/3 ori pe zi oferte ... odata pe zi e suficient ... sau chiar odata la 2 ... 3 zile ...

Repet: parerea mea ... faceti cum credeti.
O zi faina.
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
Avatar utilizator
silpo
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 254
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 12:29 pm

Re: IN ATENTIA UNUI ADMIN

Mesaj de silpo »

Adrian are perfectă dreptate, este foarte obositor să vezi, oricând ai intra pe forum, reclamele celor trei site-uri. Ba chiar unul dintre ele nu se mulțumește cu rubricuța lui dedicată, deschide subiecte noi, câte 2-3 pe zi, câte unul pentru câte un produs. Astăzi, într-un interval de 2 ore și zece minute a deschis trei subiecte noi, separate. Asta se cheamă deja obrăznicie, nu au decât să-și facă ei forumul propriu și să facă acolo ce-și doresc. Obrăznicia lor se datorează lipsei de reacție sau, poate, așa s-au înțeles cu administratorul acestui forum, că au mână liberă să facă ce le convine. Un lucru este cert: e foarte deranjant că forumul e aproape monopolizat de ei. Sigur, au trecut, din păcate, vremurile în care membrii forumului postau noutăți în domeniul vaping-ului, sfaturi, păreri, întrebări... Ca și pe vapersforum, se postează aproape exclusiv în bazar și, în rest, site-urile chinezești. Totuși, aici avem efun-ul ăsta, care este agresiv și obraznic. Să ne înțelegem, eu însumi am doar device-uri chinezești, deci nu pot spune că nu apreciez activitatea chinezilor în domeniul produselor de vaping, nu aș putea continua să vapez dacă ei nu ar mai exista, totuși reclama excesivă este extrem de enervantă. Cei care cumpără moduri sau atomizoare direct din China (și eu cumpăr câteodată de pe Fasttech) știu singuri să intre pe site-urile respective, eu nu cred că vaperii simt neapărat nevoia să afle când au mai băgat chinezii două muștiuce noi și asta de 2-3 ori pe zi. Pot doar să bănuiesc de ce se întâmplă exagerările astea, totuși, dacă administratorului forumului îi pasă de părerile membrilor, nu ar fi rău dacă și-ar exprima poziția în legătură cu acest subiect. Vă rugăm, mulțumim!
Nu mai fumez din 26 septembrie 2011. Bravo mie!
Avatar utilizator
alexinos
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 306
Membru din: Vin Oct 17, 2014 11:50 pm
Localitate: Baden/Ploiesti

Re: IN ATENTIA UNUI ADMIN

Mesaj de alexinos »

Salutare,datorita faptului ca a ignorat avertizarile trimise userul afra a fost banat precum si topicul lor inchis.Va multumesc frumos.
Avatar utilizator
dumping
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 92
Membru din: Dum Aug 02, 2015 3:49 pm
Localitate: piatra neamt

Re: IN ATENTIA UNUI ADMIN

Mesaj de dumping »

Cred ca si Gina o sa apuce calea asta!!!
Scrie răspuns