Totallywicked-eliquid.co.uk

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din afara Romaniei.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din afara Romaniei, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
Avatar utilizator
grants
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 27
Membru din: Mar Noi 03, 2015 10:02 am

Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de grants »

Aici imi fac cumparaturile in ultimii ani, reducerile yoyo sunt geniale, am prins si la 80% discount, e fun :L)
Transportul e 10 lire, vine cam intr-o saptamana cu UPS-ul direct acasa, nu am avut niciodata probleme cu comenzile, au respectat in totalitate comanda, atat la lichide cat si la hardware.

Imi placeau mult lichidele din gama "Black Label", Gauloise, Statex, Black Cherry, dar le-au scos, am mai luat cateva la lichidare cu 50% off...



http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/

Imagine
dsa
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 134
Membru din: Mie Apr 29, 2015 7:37 am
Localitate: Timisoara

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de dsa »

Daca e cineva interesat Totally wicked au reducere de 25% la produsele de pe site cu codul NY2016 (valabil pana la 31 ianuarie).
Avatar utilizator
alexinos
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 306
Membru din: Vin Oct 17, 2014 11:50 pm
Localitate: Baden/Ploiesti

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de alexinos »

Salutare,este totusi bine de stiut - exista si in Germania Totally -Wicked!!!Inainte de a face comanda sa se faca o comparatie de preturi intre cele 2 pagini - ofertele difera si am impresia ca sunt si mai ieftine.Oferta de 25% este actuala si la nemti,dar de exemplu RX-200 nu a fost la englezi in oferta!!!!!
Avatar utilizator
dan1978
veteran
veteran
Mesaje: 893
Membru din: Mar Iul 09, 2013 10:47 am

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de dan1978 »

Vad ca nu are Romania la shipping.
DHL for € 9.99 - Shipping to the following countries is possible: Belgium, Czech Republic, Denmark, France, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Great Britain, Norway, Sweden, Finland, Bulgaria, Estonia, Ireland, Latvia, Lithuania , Malta, Portugal, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Hungary, Cyprus.
Imagine Din 15-02-2011Imagine
dsa
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 134
Membru din: Mie Apr 29, 2015 7:37 am
Localitate: Timisoara

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de dsa »

Mersi de info. Tocmai am verificat si preturile la nemti sunt mult mai bune (cel putin la baze ca asta ma intereseaza). Problema e ca nu am gasit Romania pe lista tarilor in care livreaza. Le-am trimis un mail. Sa vedem ce/daca raspund. O sa postez daca primesc raspuns
dsa
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 134
Membru din: Mie Apr 29, 2015 7:37 am
Localitate: Timisoara

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de dsa »

Revin, mi-au raspuns oamenii de la shop-ul nemtesc. Nu livreaza in Romania.
Avatar utilizator
alexinos
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 306
Membru din: Vin Oct 17, 2014 11:50 pm
Localitate: Baden/Ploiesti

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de alexinos »

Salutare,am incercat sa iau legatura cu ei telefonic,sunt inca in vacanta de iarna.Cind se vor intoarce o sa iau legatura cu ei sa vad ce putem face.Mereu trebuie sa existe o solutie.
dsa
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 134
Membru din: Mie Apr 29, 2015 7:37 am
Localitate: Timisoara

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de dsa »

Le-am mai trimis si eu un mail sa vad daca au de gand sa livreze si la noi. Daca mai afli ceva anunta pe aici ca sunt interesat. Nu cred ca e o problema cu livrarea pentru ca dhl livreaza si la noi, poate nu s-au gandit ca ar avea piata, cine stie :)
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de cristian »

In mod normal ar trebui sa livreze la cerere.
Eu am cumparat de pe 2 situri (fara legatura cu ET): unul din Germania - i-am zis ca nu are Romania pe lista, si mi-a zis ca o rezolva imediat. Dupa vreo ora am intrat si am putut sa imi fac cont. Altul din America, i-am trimis pe mail adresa, am platit si mi-a trimis obiectele (ceva lentile pentru macro).
dsa
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 134
Membru din: Mie Apr 29, 2015 7:37 am
Localitate: Timisoara

Re: Totallywicked-eliquid.co.uk

Mesaj de dsa »

Mai asteptam putin sa vedem ce rezolva alexinos telefonic ca eu am facut 6 ani de pasareasca de-a lor si nici pana la 10 nu mai stiu sa numar :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Scrie răspuns