vapepoint - iasi

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din Romania.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din Romania, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
Avatar utilizator
george904
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iul 04, 2013 10:30 am

vapepoint - iasi

Mesaj de george904 »

Din toate magazinele de specialitate care sunt in iasi , vapepoint e cel mai ok din punctul meu de vedere. Programul de la 8-20 de luni pana vineri si de la 10-17 in weekend . Un magazin micut cu lichide hangsen si liqua doar , dar au preturi bune fata de restul magazinelor din iasi . Au de la dripuri la moduri mecanice . Am luat o cafea de alaturi si am stat o ora la taclale cu ei. Am cumparat si un evod sa nu plec cu mana goala, 22 de lei costa unul .
Aburi multi si grosi va doresc.
Avatar utilizator
zagga
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 118
Membru din: Joi Oct 24, 2013 1:41 pm
Localitate: Iasi

Re: vapepoint - iasi

Mesaj de zagga »

george904 scrie:Din toate magazinele de specialitate care sunt in iasi , vapepoint e cel mai ok din punctul meu de vedere. Programul de la 8-20 de luni pana vineri si de la 10-17 in weekend . Un magazin micut cu lichide hangsen si liqua doar , dar au preturi bune fata de restul magazinelor din iasi . Au de la dripuri la moduri mecanice . Am luat o cafea de alaturi si am stat o ora la taclale cu ei. Am cumparat si un evod sa nu plec cu mana goala, 22 de lei costa unul .
Aburi multi si grosi va doresc.
Buna.
Te rog spune-mi si mie mai precis unde e situat acest magazin. Stiu doar ca este pe fosta str. Uzinei, atata informatie am gasit la ei pe pagina de facebook.
Multumesc frumos.
Scrie răspuns