Nobacco

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din Romania.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din Romania, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
andreisimi
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 05, 2017 2:36 pm

Nobacco

Mesaj de andreisimi »

De evitat pe cat posibil, politica de retur practic nu exista, nu vor sa inlocuiasca produsele defecte. Cel putin asta a fost experienta mea cu Nobacco
andreisimi
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 05, 2017 2:36 pm

Re: Nobacco

Mesaj de andreisimi »

andreisimi scrie:De evitat pe cat posibil, politica de retur practic nu exista, nu vor sa inlocuiasca produsele defecte. Cel putin asta a fost experienta mea cu Nobacco
Am cumparat de la ei un mod Mas30 si un Atomizor OSTRIA. UN GUNOI! Toata ziua am lichid in gura, pe maini, si mai nou prin toata casa pentru ca trebuie curatat dupa fiecare 3-4 pufuri, pur si simplu simt ca ma intoxic cand il folosesc, si nu, nu este de la lichid. Am folosit acelas lichid si cu un eGo AIO care in comparatie cu MAS30 si OSTRIA a fost pur si simplu minunat. Am incercat si alte lichide si numai probleme cu acest Atomizor.

Va "recomand" Nobacco NUMAI in cazul in care va place sa beti lichidul :oops: pentru ca de vapat, in cazul meu, nu este posibil.

Trebuie sa le "multumesc" celor de la Nobacco pentru faptul ca m-am apucat din nou de fumat.

! Aceasta este experienta, si parerea mea personala in ceea ce priveste Nobacco, va rog sa o tratati ca atare!
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Nobacco

Mesaj de slavyk »

Dacă ești convins că nu faci tu ceva greșeli, reclamă-i la ANPC.
Chiar acum m-am uitat pe site. Din cîte văd, produsele par a fi de aceeași calitate pe care o regăsești în majoritatea magazinelor românești doar că unele sunt vîndute sub nume propriu.
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: Nobacco

Mesaj de AdrianBV »

@andreisimi Corect ar fi sa detaliezi problema: ce nu au vrut sa inlocuiasca, cand ai cumparat, cand i-ai sesizat ... care au fost discutiile.

cat despre OSTRIA ... imi aduce a Eleaf GS Tank sub acoperire ... GS Tank care a fost primul meu atomizor pana mi-a ajuns prima comanda din China si care nu a curs niciodata si nu am avut probleme cu el
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Nobacco

Mesaj de Drumetul »

Alea, mai mult ca sigur, sunt niste clone rebranduite. Ma indoiesc ca Eleaf sau Joyetech rebranduiesc pentru o firmulita obscura.
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: Nobacco

Mesaj de AdrianBV »

Chiar obscura nu e ... ii vad prezenti pe site-ul wismec, si sediul mama e in grecia.
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
beetle991
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mai 14, 2017 11:41 am

Re: Nobacco

Mesaj de beetle991 »

in maxim 2luni dispar firmele astea de tot rahatul...noua lege are si plusuri si minusuri...la + este ca vom avea lichid de calitate,etc..iar la - sunt banii clar
andreisimi
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 05, 2017 2:36 pm

Re: Nobacco

Mesaj de andreisimi »

Am mai incercat sa folosesc atomizorul, poate, poate.....dar tot nu ma inteleg cu el. Am incercat toate variantele, pana la urma mi-am luat un Nautilus 2, si este cu totul alta poveste.
Scrie răspuns