Vapers-one.ro

Aici va puteti exprima parerile despre magazinele online si fizice din Romania.
Reguli forum
In cadrul acestei sectiuni, utilizatorii sunt asteptati cu impresiile lor, pozitive sau negative, privitoare la magazinele de tigari electronice din Romania, dar:
- sunt asteptate pareri pozitive cat si negative
- nu se vor tolera reclamele ascunse
- incercati sa impartasiti experienta voastra, dar cautati sa fiti impartiali
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: Vapers-one.ro

Mesaj de cristian »

Nu in Romania, care n-are nici o vina ca e populata, ci in comunitatile unde cineva expune si alti cativa se baga in seama fara legatura cu subiectul, ci cu atacul la persoana. Sau pur si simplu troleaza din lipsa de ocupatie.

Sent from my Lenovo A7600-H using Tapatalk
Avatar utilizator
͡° ͜ʖ ͡°
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 17
Membru din: Vin Sep 25, 2015 2:58 pm
Localitate: București

Re: Vapers-one.ro

Mesaj de ͡° ͜ʖ ͡° »

Oops!
Se pare ca am nimerit unde nu trebuia. Se rezolva cu un logoff.
Roby
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 13, 2016 12:11 pm

Re: Vapers-one.ro

Mesaj de Roby »

Daca ar fi fost vreo taietura pe eticheta , sau sticla sa fie zgariata in zona taieturii at as fi crezut ca a fost o forma de neutralizare(delicioasa de altfel). De aia nu e bine sa arunci acuze la cald , ca poate gresesti si da naspa rau sa fii paranoia. Vape on!!
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: Vapers-one.ro

Mesaj de AdrianBV »

O scurta recenzie: comandat ieri la 2 dupa-masa, la 5 a plecat, a ajuns azi prin fan curier ... doar 2 baze si niste sticlute goale ... toate produsele ambalate in cutii de carton, foarte ok ... impreuna cu comanda mica pe care am facut-o am primit si un cartonas in care scrie "Thank you" si o bomboana Snickers.

Felicitari lor si pentru ambalare si pentru atentie.
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
sofocle80
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Mar Oct 04, 2016 1:26 pm

Re: Vapers-one.ro

Mesaj de sofocle80 »

Cumparam de la ei baza king, era buna si imi convenea ca nu mai platesc transport, erau in drumul meu.
De 2 saptamani nu mai aduc baze cu nicotina, o nicotinizeaza in magazin. Am discutat si la e-cig si mi-au spus ca se poate sa faca asta pentru a scapa de unele taxe (daca scapa de taxe pretul nu s-a modificat), cu toate ca tipul cu caere am chatuit parea putin mirat.

Insa nu asta e problema, problema este cum se face nicotinizarea si nu vorbesc din auzite ci din ce am vazut cu ochii mei. Iti iau de pe raft o sticla cu 0mg baza o desigileaza o pune la o sticla de 2 litri, care are o pompa (ca aia de sapun lichid de acasa) si stoarce de 2 ori. Asta a insemnat la el un lichid de 24 mg, la final pune un sticker cu concentratia cumparata. De unde stiu eu ca 2 stoarceri de pompa (repet, in sticla aia nu situ ce procentaj de nicotina este, dar ma gandesc ca 100mg, altfel trebuia pus mai mult...) inseamna concentratia ceruta?.

Pana nu fac ceva mai ok cu nicotinizarea eu nu mai cumpar de la ei si un prieten (unul dintre cei 3 clienti adusi de mine) a primit comanda prin posta zilele trecute, la fel cu sticker si nicotinizat in magazin, era extrem de nemultumit.
Avatar utilizator
Muffu
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 26, 2015 11:03 pm

Re: Vapers-one.ro

Mesaj de Muffu »

Toti fac asa. Platesc acciza doar pt shoturile de nicotina. Poti sa cumperi baza cu 72 mg si sa-ti prepari singur bazele acasa.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
Scrie răspuns