Nou clearomizor

xmertyn
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Lun Sep 26, 2016 10:58 pm

Nou clearomizor

Mesaj de xmertyn »

Buna Seara!Voaiam sa va imparatasesc ca detin un egrip2 si sunt de parere ca atomizorul inclus este foarte slab si sunt inevitabile scurgerile de lichid.Din fericite (cunoscatorii deja stiu) acesta are in cutie un adaptor pt a folosi si alte atomizoare si ma gandeam sa folosec alt clearomizer.Imi puteti da un sfat cu ce sa imi iau ?Mentionez ca modul are 80w .Ma gandeam la un melo 3 mini si torusi as cumpara kitul cu istick pico .Spuneti.mi daca merita clearomizorul sau kitul ,daca nu ce sa imi iau si de asemenea odata cu adaptorul daca bateriase comporta normal?.Multumesc!
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: Nou clearomizor

Mesaj de AdrianBV »

nu stiu cum se comporta egrip 2
in schimb am 2 pico-uri care merg foarte bine.
Daca vrei cu rezistente gata facute atunci melo 3 e o alegere buna. Daca vrei servisabile atunci trage un ochi spre serpent mini, goblin mini v3
Daca esti totusi incepator cu rezistente .. poti sa tragi un ochi si la subtank mini care are si rezistente gata facute si te poti juca si cu pastila RBA pentru a iti face singur rezistentele.
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
uzzyyyy
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 9
Membru din: Mie Aug 24, 2016 9:30 am

Re: Nou clearomizor

Mesaj de uzzyyyy »

Subscriu la ce a spus AdrianBV. Si eu am tot 2 Pico, foarte bune, la clearomizor as adauga si Zephyrus V2 care include rezistente gata facute dar si baza RBA single/dual coil.
bigf2
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 21
Membru din: Joi Oct 06, 2016 11:58 am

Re: Nou clearomizor

Mesaj de bigf2 »

uzzyyyy scrie:Subscriu la ce a spus AdrianBV. Si eu am tot 2 Pico, foarte bune, la clearomizor as adauga si Zephyrus V2 care include rezistente gata facute dar si baza RBA single/dual coil.
Nice
Scrie răspuns