Aerotank Mini by Kanger

salieri84
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 11, 2013 2:00 pm

Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de salieri84 »

Vad ca nu a mentionat nimeni de acest clearo,care in opinia mea sta foarte bine la capitolul fiabilitate,dar din pacate nu sunt multumit de aburi si consumul prea mare de lichid raportat la pretul pe care-l are.Mai are cineva aceasta "jucarie"?
salieri84
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 11, 2013 2:00 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de salieri84 »

M-ar interesa in special daca la acest clearo se poate face curatare usoara sau sunt de unica folosinta rezistentele?
silvius
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 157
Membru din: Vin Mai 23, 2014 6:13 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de silvius »

Pai cum intrebi daca rezistentele se pot curata usor daca mai sus spui ca sta foarte bine la capitolul fiabilitate? Si iarasi cum dracu e fiabil daca nu da aburi cum trebuie?
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de Midnight Caller »

Pentru ca probabil e acelasi user cu paris68 care tocmai a fost banat pentru spam si acum aduna post-uri pt bursa.
salieri84
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 11, 2013 2:00 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de salieri84 »

Nu am nicio treaba cu userul de care pomeneai,pur si simplu ceream o parere si altor utilizatori care detin acest model.Nu vad cu ce am gresit?Ca fiabilitate ma refeream strict la modul lui de constructie,cum ca este realizat din materiale de buna calitate,dar sunt dezamagit putin de rezistenta BDC V2 pe care o are.Si acum mai intreb o data:unde am gresit,daca nu e cu suparare?
silvius
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 157
Membru din: Vin Mai 23, 2014 6:13 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de silvius »

cauta rezistente v1 sunt mai bune si mai fiabile.
salieri84
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 11, 2013 2:00 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de salieri84 »

Deci se poate sa discutam si civilizat fara a sari ca arsi la intrebarea cuiva...Revenind la subiect,rezistentele V1 ar fi acestea banuiesc http://www.vapers-one.ro/rezistente-cle ... 5-ohm.html" onclick="window.open(this.href);return false; sau te referi la cele care potrivesc si la Evod standard? Mersi de raspuns.
silvius
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 157
Membru din: Vin Mai 23, 2014 6:13 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de silvius »

Nu merg cele de evod standard, dar cele din link sunt ok. Intreaba si tu mai clar si nu mai sare nimeni. Suntem patiti cu idioti care vor doar acces la bazar. Ca idee daca nu ai probleme cu marimea treci pe servisabile gen kayfun... dau mult mai bine abur+aroma.
salieri84
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 11, 2013 2:00 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de salieri84 »

Am si kayfun,primit cadou :)problema e ca acesta papa si mai mult lichid si nu am rabdare cu facutul rezistentelor.Vroiam sa incerc aerotank-ul pe single coil,am citit pe undeva ca ar fi posibila inlocuirea cu cele dual coil doar montand o baza de protank 2.Sincer am sa incerc si varianta asta,in prealabil fiind multumit de Evod standard,dar stii cum sunt oamenii: vor intotdeauna un upgrade :)
silvius
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 157
Membru din: Vin Mai 23, 2014 6:13 pm

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de silvius »

Pai daca papa lichid trebuie sa te apuci de facut din baza+ aroma :P
Avatar utilizator
danezu
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 218
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 1:56 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Aerotank Mini by Kanger

Mesaj de danezu »

Incearca Peakomizerul de la Vapers-one, functioneaza cu orice fel de rezistenta bc, de la evod pana la Aspire dual coil. Eu l-am ales tot din lipsa de timp si de lene, schimb rezistenta cu ce gasesc-
:)

Trimis de pe al meu SM-N9005
Nu mai fumez din 01.03.2012
Scrie răspuns