STEAM TURBINE GENESIS

cicigeo
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 50
Membru din: Mar Feb 11, 2014 7:44 am

STEAM TURBINE GENESIS

Mesaj de cicigeo »

Rog pe cei care au achizitionat acest atomizor sa spuna sincer cum l-a setat si daca functioneaza ca in filmuletele de pe Youtube. Sorin Zbora a facut un review filmat la acest produs care i-a iesit foarte bine.De asemenea as dori sa stiu si ce fel de acumulator folositi in modurile mecanice cind vapati cu acest atomizor genesis setat dual coil.Multumesc anticipat de raspuns si spor la vapat.
cicigeo
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 50
Membru din: Mar Feb 11, 2014 7:44 am

Re: STEAM TURBINE GENESIS

Mesaj de cicigeo »

In aceasta seara (11.02.2014), m-a sunat d-l. Sorin Zbora si m-a indrumat cum sa fac setarea acestui atomizor: kanthal 0,20 dat 4 spire pe fiecare mesh bine oxidata si obligatoriu pe modul mecanic sa am un acumulator AW IMR care livreaza atomizorului un curent de descarcare de putere mare.Ii multumesc foarte mult d-lui Sorin care a fost foarte amabil si mi-a explicat pe indelete ce am de facut.O seara placuta doresc vaperilor de pe acest forum si aburi grosi.
Motanel05
utilizator consacrat
utilizator consacrat
Mesaje: 462
Membru din: Lun Sep 23, 2013 2:13 pm
Localitate: Comanesti Jud. Bacau
Contact:

Re: STEAM TURBINE GENESIS

Mesaj de Motanel05 »

Iti mai dau si eu o sugestie, daca vrei sa nu te mai chinui niciodata cu arderea meshei, sa o lasi asa ca la mama ei, adica fara sa o mai arzi deloc (!!!) (parca se vede altfel argintie decat neagra...), cumpara si foloseste asta:

http://nichelina-cnc.ro/product_info.ph ... ucts_id=32" onclick="window.open(this.href);return false;

Am mai scris eu, daca ar fi fost de gasit acum vre-o 2 ani, era nebunie curata...Dar, pentru iubitorii de genesis (ca si mine) este aur curat aceasta nichelina.
Despre pret, cred ca nu mai are rost sa discutam... :)
Succes!
tottenkopfheitten
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 17
Membru din: Mie Aug 06, 2014 9:16 am

Re: STEAM TURBINE GENESIS

Mesaj de tottenkopfheitten »

cicigeo scrie:Rog pe cei care au achizitionat acest atomizor sa spuna sincer cum l-a setat si daca functioneaza ca in filmuletele de pe Youtube. Sorin Zbora a facut un review filmat la acest produs care i-a iesit foarte bine.De asemenea as dori sa stiu si ce fel de acumulator folositi in modurile mecanice cind vapati cu acest atomizor genesis setat dual coil.Multumesc anticipat de raspuns si spor la vapat.
am si eu unul dar nu i am dat de cap
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: STEAM TURBINE GENESIS

Mesaj de mariandex »

Tottenkopfheitten , ce iti e si cu bazarul asta , deabia astept sa vad ce vrei sa vinzi .......... un record ! 17 posturi scrise in 23 de minute ....... :D , primul post 18:13 - ultimul post 18:36 .
Hai , inca un pic mai ai trei posturi ... :D .

HAPPY VAPING !
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Scrie răspuns