Pulse-G

Avatar utilizator
Don Giovani69
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 107
Membru din: Dum Sep 15, 2013 12:47 pm
Localitate: Roman

Re: Pulse-G

Mesaj de Don Giovani69 »

danyel scrie:Singura chestie nasoala este ca trebuie sa te duci sa ridici pachetul de la vama. Cum este cazul meu, trebuie sa mai fac 50 de km.

Si dacă aleg Posta Suedeza mai merg la vama,sau vine direct la Oficiul Postal de care aparțin?

http://www.rovapers.eu/post367.html?hilit=paypal#p367" onclick="window.open(this.href);return false;

Citit și înțeles,mulțumesc.
Momentan cardul de la BCR este în lei,dar am înțeles(tot pe forum parca am citit) ca se poate plăti prin paypal și asa!
Dumnezeu le-a dat oamenilor doar tutunul, ei au facut tigara cu mana lor!
Theo Mihai
danyel
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 105
Membru din: Joi Dec 12, 2013 3:07 pm
Localitate: Turnu Magurele

Re: Pulse-G

Mesaj de danyel »

Nu conteaza, se face automat conversia, si eu tot de pe un card de debit BCR am platit.
Avatar utilizator
csorin66
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 260
Membru din: Joi Aug 22, 2013 10:02 am
Localitate: Ploiesti

Re: Pulse-G

Mesaj de csorin66 »

Don Giovani69 scrie:
danyel scrie:Singura chestie nasoala este ca trebuie sa te duci sa ridici pachetul de la vama. Cum este cazul meu, trebuie sa mai fac 50 de km.

Si dacă aleg Posta Suedeza mai merg la vama,sau vine direct la Oficiul Postal de care aparțin?
Pentru romania nu mai este valabila optiunea de transport prin suedia, alege elvetia si ai sanse sa ocoleasca vama si sa-ti vina direct la usa.
Avatar utilizator
Don Giovani69
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 107
Membru din: Dum Sep 15, 2013 12:47 pm
Localitate: Roman

Re: Pulse-G

Mesaj de Don Giovani69 »

OK. Am înțeles,în seara asta finalizez lista( tare nehotărât mai sunt,oscilez intre mai multe produse,etc.) și maine probabil lansez și comanda!
Mulțumesc mult pentru îndrumări.
Dumnezeu le-a dat oamenilor doar tutunul, ei au facut tigara cu mana lor!
Theo Mihai
Scrie răspuns