Tsunami RDA

crystal
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 10:56 am

Tsunami RDA

Mesaj de crystal »

Am vazut azi ca a aparut si la noi acest atomizor. Al meu vine vineri si eram curios daca la incercat cineva . Dupa ce am incercat alte produse geekvape , ma astept sa-mi placa .pretul e mult sub asteptari oricum. La cum sunt magazinele de la noi ... ma asteptam sa fie cel putin 150,spre 180
8man
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 24, 2016 4:16 pm

Re: Tsunami RDA

Mesaj de 8man »

Si eu m-am tot uitat prin review-uri, pare o piesa foarte buna ! Mai ales pentru pretul ala, majoritatea zic ca e bine finisat. Eu ma intrebam daca nu cumva poate sa curga prin airflow-ul mare inferior, pare foarte spatios. Din cate vad nu prea sunt in stoc, din pacate, ca as fi considerat fie un Tsunami, fie Griffin, ambele au deck-uri zdravene.
crystal
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 10:56 am

Re: Tsunami RDA

Mesaj de crystal »

de curs , TOATE curg daca nu esti atent . velocity tine lichid ca porcu si la fel si veritas si crede-ma ca daca in ambele abea ai picurat (multicel) si le bagi in buzunar din x motive ... o sa curga. cred ca tsunami are potential mai mare de curs , mai ales in functie de unde picuri .o sa postez cateva pareri odata ce-mi vine vineri
8man
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 24, 2016 4:16 pm

Re: Tsunami RDA

Mesaj de 8man »

Ai dreptate, sunt convins ca daca picuri prea mult cam toate cu bottom airflow pot curge. Dar la astea mi se pare o sansa si mai mare ca au tunelele alea gigantice in stilul Kennedy RDA. Acuma raportat la cat costa, cred ca tot e o recomandare de top Tsunami. Pe mine ma interesau si astea mai compacte cu top airflow, precum Vector, dar pe Tsunami chiar nu pare complicat de facut rezistente. Chiar te rog, n-ar strica sa citim niste impresii, sa-l stapanesti sanatos !

P.S.: ai avut Veritas ? Mi se pare super tare piesa!
crystal
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 10:56 am

Re: Tsunami RDA

Mesaj de crystal »

deci am de 2 zile (joi dimi) tsunami-ul si am folosit 2 set-upuri ambele cu SS ,primul 0.4 8 spire si al doi-lea 0.5 7 spire , ambele dual coil. ce m-a impresionat a fost aroma. foarte foarte buna nu exista termen de comparatie cu velocity. imi daduse un amic un lichid grapefruit de la vapebar si pe velocity nu-l simteam ( era facut la 10-11% ) iar pe asta chiar il simteam , light , dar era.
ca bile negative ... faptul ca daca nu esti atent curge .pe mine nu ma deranjeaza stiam de asta .
8man ,am avut veritas , dar aveam mai multe atomizoare si am preferat sa raman doar un unul favorit ( plume veil ) .
sunt curios cum e in single coil tsunami-ul, si vreau sa ma mai joc cu pozitionarea vatei poate reusesc sa torn mai mult fara sa curga. inainte foloseam velocity care tine o caruta de lichid .
PS : suruburile sunt absolut fantastice
Avatar utilizator
RedLabel
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 126
Membru din: Joi Mar 10, 2016 1:51 am
Localitate: Brasov

Re: Tsunami RDA

Mesaj de RedLabel »

superb
Scrie răspuns