Vamo V5 - probleme.

Care nu se incadreaza in celelalte categorii
krazyiNTTT
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 71
Membru din: Dum Sep 28, 2014 10:43 pm

Vamo V5 - probleme.

Mesaj de krazyiNTTT »

Buna seara, sunt nou pe acest forum si as dori un pic de ajutor daca este amabil. Mi-am achizitionat recent un Vamo V5 de pe ebay din UK, am 4 zile de cand vapez...am fost foarte multumit de el de cand l-am luat, insa au inceput sa apara probleme. Fumurile sunt din ce in ce mai slabe....iar la cateva atomizoare a inceput sa-mi arate low ohm dupa ce initial mi-au mers. Spre exemplue pachetul, complet a venit impreuna cu un Kanger Pro Tank3 care initial mi-a mers dar acum imi arata Low ohm si i-am schimbat si rezistenta si tot degeaba. Am folost CE4 cu Vamo V5 si a mers foarte bine in primele zile insa acum din ce in ce mai putin fum si uneori cu gust de ars.

Am citit pe Internet si am gasit o asa zisa solutie sa pun un cerculet mic de cauciuc sub pinul central si sa l scot pe cel vechi, insa mi-e frica sa nu-l stric si am zis intai sa intreb. Astept un raspuns de la cei care au sau care stiu despre ce e vorba. Va multumesc anticipat.
Avatar utilizator
degady64
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 305
Membru din: Sâm Dec 28, 2013 8:17 pm
Contact:

Re: Vamo V5 - probleme.

Mesaj de degady64 »

Ai creat 2 topicuri in sub-forumuri diferite, dar nu ai pus intrebarea acolo unde scrie clar "Intrebarea mea - Aici poti pune intrebarile pe care le ai" :lol:
ImagineImagine
krazyiNTTT
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 71
Membru din: Dum Sep 28, 2014 10:43 pm

Re: Vamo V5 - probleme.

Mesaj de krazyiNTTT »

Nu am stiut, mersi de indrumare.
Scrie răspuns