A cumparat cineva acumulatori de aici?

murry
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 5:48 pm
Localitate: Oradea

Re: A cumparat cineva acumulatori de aici?

Mesaj de murry »

Da ...si la un search cu gogu o sa-si dea seama ca se gaseste si la 48 ron ...deci ?
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: A cumparat cineva acumulatori de aici?

Mesaj de mariandex »

Acesta e o copie a unui raspuns de-al meu intr-un alt topic , sper sa nu se supere admini daca postez acest mesaj unde apar toate postarile domnului Vlad Alexandru :
mariandex scrie:Un pic de RECLAMA PE FATA , dar macar de punea un avion ceva macar , nu o trompeta de e-healt cu "program de autocuratire la 1500 de pufuri" , MA LASI ? asta dupa primul puf ajunge direct la gunoi , si ca sa dau 75 de lei pentru un puf ..... hmmmm cam scump pentru papilele mele gustative .
Domnule Vlad Alexandru , macar aveai bunavointa sa te uiti la postul de deasupra anuntului tau , doar atat , nu te pun sa citesti toate cele 26 de pagini ale acestul topic intitulat " Modele noi " , nu mai vorbesc de restul forumului , ca sa vezi cam cu ce se " mananca " vapatul asta , in special la noi la astia mai harsaiti in ale vapatului . Si daca tot am reusit sa intru pe site-ul dumneavoasta ( ca in celelalte postari ale dumneavoasta sunt banate ) am cateva doleante : preturi destul de mari la anumite produse care sunt vechi ( adica aparute de mult timp ) , hmm , tigara de unica folosinta , e ok dar la 30 de lei e foarte scump ( in bucuresti la tarabele din mall se vindeau cu 15 -20 de lei , dar si asa e destul de scump ) eu zic ca pretul unui asemenea device nu trebuie sa depaseasca pretul unei rezistente evod , adica 4-5 lei , asta daca vrei sa le vinzi si sa ai viitori clienti in ale vapatului , pentru ca daca stai cu ele in stoc lichidul din cartomizorul respectiv "imbatraneste" si isi schimba gustul si performantele , si atunci daca un potential client nu o sa fie multumit , o sa-l pierzi de musteriu , si noi ca membru in comunitatea vaperilor , basca un potential client pierdut inseamna 100 potentiali clienti pierduti deoarece daca primul potential client nu a fost multumit el va imprastia vorba . Asta e prima lege si unica in comert de care trebuie sa tina cont orice nou comerciant daca vrea sa aiba succes afacerea lui si anume : un client castigat = cu 10 potentiali clienti , un client pierdut = 100 potentiali clienti pierduti , asta pentru ca trebuie sa tii cont ca vestile rele circula de 10 ori mai repede decat cele bune , fapt dovedit statistic sau ma rog in cazul nostru ati observat ca toti ne spun ca "digitalele" sunt mai rele ca " analoagele" sa asa au auzit ei "din surse sigure" aka TV ori presa .
De lichidele pe care le comercializezi ce sa mai zic ? ca nu exista producator ? ca sunt facute " in cada" ? nu stiu ( ma rog sunt Feel Life dar asta nu se vede clar pe site cel putin la categoria e-lichide , doar la unele comenturi despre un anume lichid ).
Asa ca daca chiar vrei sa-ti mearga afacerea , si vrei sa te bagi cu noi in cardasie , deschide-ti un post pe bazar si spui acolo cine esti , ce vrei , iti prezinti siteul produsele si noi decidem daca e mai bine sa luam de la tine sau de la altii , cu timpul vom vedea daca esti om serios si de incredere si meriti atentia de care vrei sa dam dovada . Dupa cum ai observat sau daca ai citit putin prin topicurile acestui forum , nimeni de pe forumul asta nu baneaza un link catre un site , tocmai pentru ca e un forum de discutii libere despre vapat, dar din cele 9 posturi ale dumneavoastra 9 sunt cu trimitere la acelasi magazin ..... e sau nu reclama ? si atunci .....? te superi ca ti-au banat link-ul spre site ?

Cu respect Mariandex .

PS : nu o lua ca pe un afront personal , nu-mi sta in caracter sa denigrez pe nimeni , mai ales pe cineva pe care nu il cunosc personal , eu atac doar ideea sau subiectul in sine , nu persoana , pentru ca asa se face pe un forum civilizat unde sunt discutii libere , mai e o vorba : un om destept invata din greselile lui , un om intelept invata din greselile altora , asa ca tu decizi ....


HAPPY VAPING !
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
VladCatalin
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 66
Membru din: Sâm Noi 09, 2013 11:38 pm
Localitate: Tg. Mures
Contact:

Re: A cumparat cineva acumulatori de aici?

Mesaj de VladCatalin »

Sunt "curios" ce urmează să pună gligoraurelian la vânzare.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Scrie răspuns