Baterie voltaj variabil

baditabogdan
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 13, 2015 10:34 pm

Baterie voltaj variabil

Mesaj de baditabogdan »

Buna ziua, sunt nou pe forum si nou in lumea vaperilor.Am fost fumator 7 ani, iar de aproximativ o luna m-am apucat de vapat.Momentan am o baterie ego t2 upgrade de 1000 mah si un clearomizor kanger evod2.As vrea sa fac trecerea la o tigara cu voltaj variabil.Tatal meu, vaper si el, foloseste un kanger ipow2 cu aerotank.Mi se pare destul de butucanoasa si as vrea ceva mai subtirel, am mai vazut un Vision Spinner 2.Ambele au 1600 mah.Ce mi-ati recomanda dintre acestea doua?Sau daca aveti alte variante..Multumesc!
Vaperstock
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 14, 2015 1:45 am

Re: Baterie voltaj variabil

Mesaj de Vaperstock »

ISMOKA IStick fara dubii! Si daca mai astepti vreo 2 saptamani o sa iei versiunea noua, de 30W. Folosesc un IStick 20w de peste 3 luni, consum 7-8 ml pe zi si nu am ramas niciodata cu bateria goala la sfarsitul zilei. Iar aburul pe care il scoate din orice clearo sau atomizor e mai "pufos" decat ce iti va da Ipow-ul sau Spinerul, probabil pentru ca are la aceeasi tensiune un amperaj ceva mai mare pe iesire, nu mi-e clar de ce dar "da" foarte bine setata la puteri mici, pe rezistente maricele, de 1,5- 2 ohmi. Exista o gramada de baterii mai puternice, mai destepte, mai mari, mai " de firma", dar la raportul pret-performanta IStickul iese pe primul loc. Gasesti recenzii pertinente despre ea pe forumuri si o gasesti de cumparat la orice magazin cat de cat serios.
baditabogdan
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 13, 2015 10:34 pm

Re: Baterie voltaj variabil

Mesaj de baditabogdan »

Cautam ceva mai compact, multumesc pentru raspuns oricum
Scrie răspuns