Aromele Rebelliq

Marinica
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 110
Membru din: Dum Feb 07, 2016 5:54 pm

Aromele Rebelliq

Mesaj de Marinica »

A testat cineva aromele rebelliq? Am înțeles că sunt bune unele chiar speciale și foarte fidele. Aștept pareri
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Aromele Rebelliq

Mesaj de Midnight Caller »

Eu am Tobacco Absolute si e foarte bun.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
imhotep7
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 62
Membru din: Mar Iul 16, 2013 6:43 am
Localitate: iasi

Re: Aromele Rebelliq

Mesaj de imhotep7 »

Midnight Caller scrie:Eu am Tobacco Absolute si e foarte bun.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
Salut!Poti sa-mi spui cu ce alte aroma sau lichid se aseamana?Si cum se comporta cu rezistenta,daca o incarca repede.Merci!
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Aromele Rebelliq

Mesaj de Midnight Caller »

Seamana cu Mtype, dar nu e asa intens. Nu stiu de incarcat rezistenta pt ca il folosesc in combinatii :)

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
c__b
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 391
Membru din: Dum Aug 18, 2013 1:59 am
Localitate: Targu Mures

Re: Aromele Rebelliq

Mesaj de c__b »

Mie mi s-au părut chimice, și nu foarte strălucite. E drept că nici soarta nu a ținut cu ele, le-am testat după gama de la voore, care sunt cu vreo 2 clase peste, în gusturile mele. E drept că eu prefer custard-ul, respectiv, dacă vorbim de tutunuri, Caesar Blend si Norsk Tobacco de la Vapez, precum si Burley, Tribeca si French Pipe de la L&A. Am iubit Tradiționalul de la MaiTai, dar varianta originală, aia bună, cu acetyl pyrazine si ruyan double in ea. După care au stricat rețeta, și au făcut o zeama care îmi amorțea gâtul și îmi dădea dureri de cap. Păcat, mare păcat, că au mai avut ei o serie de arome minunate, pe care nu am mai îndrăznit să le re-achiziționez după problema cu Tradiționalul (și notez aici RoadRunner-ul, Frost Pipe si - parcă - route 66; era un tutunos cu alune de pădure, printre ele, de-ți ploua in gura...). Păcat de lipsa de consecvență!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Scrie răspuns