Arome Big Mouth

Mihai T
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 20, 2016 7:32 pm

Arome Big Mouth

Mesaj de Mihai T »

Salutare,

A incercat cineva aromele Big Mouth?

Conform site-ului lor http://bigmouthliquids.com/index.php?ro ... ation_id=7 in Romania se gasesc doar la ETigara si Vaporium insa le-am vazut si la iVape la un pret mult mai mic. Are cineva idee daca vin ambalate in cutiutele de carton cu o sticla de 10ml de aroma si o sticla goala de 30ml pentru mixare?

Am auzit pareri bune despre ele si am vazut o recenzie in italiana la toata gama aici https://www.youtube.com/watch?v=mTkhn-GtbYo&t=2138s" onclick="window.open(this.href);return false;

Multumesc!
Marinica
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 110
Membru din: Dum Feb 07, 2016 5:54 pm

Re: Arome Big Mouth

Mesaj de Marinica »

Nu am incercat dar toate forumurile americane le dau doar note bune si reviewuri excelente. Daca iei ceva de la ivape zi-ne si noua.
crystal
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 10:56 am

Re: Arome Big Mouth

Mesaj de crystal »

da , vin in cutia mare cu o sticluta curata de 30 de ml. eu mi-am luat nutty ella si imi place. am comparat-o cu go nutz , newtella de la mom and pop si cu greedy scratch de la revolute. foarte buna !
Avatar utilizator
UnPalos
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 119
Membru din: Dum Oct 02, 2016 7:35 pm
Localitate: Drobeta Turnu Severin

Re: Arome Big Mouth

Mesaj de UnPalos »

Am cumparat Big Mouth Karibo sau ceva de genul. E destul de ok. VIne cu sticluta goala de 30ml cu campuri goale pe care sa notezi informatiile despre lichid si bine-nteles sticla de 10ml de aroma.
slashduh
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 06, 2016 12:18 pm

Re: Arome Big Mouth

Mesaj de slashduh »

Am incercat Nerios de la ei, initial mi s-a parut foarte proasta aroma, dar dupa cam 4-5 saptamani a devenit buna, merita incercat!
Avatar utilizator
UnPalos
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 119
Membru din: Dum Oct 02, 2016 7:35 pm
Localitate: Drobeta Turnu Severin

Re: Arome Big Mouth

Mesaj de UnPalos »

E vorba de timpul pentru macerat. Unele din gama lor sunt shake and vape.
alexutz1992
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 12
Membru din: Joi Dec 29, 2016 11:50 pm

Re: Arome Big Mouth

Mesaj de alexutz1992 »

Karibo nu-i asa stralucita la gust(chiar sub asteptari) dar nutty e bestiala. Pt mine e cea mai best(mai ales combinata 50/50 cu Dolce Banana de la King).
Scrie răspuns