Arome Liquarium

crystal
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 10:56 am

Re: Arome Liquarium

Mesaj de crystal »

mi-am pus putin t-juice jack the ripple si ma gandeam ca nu are rost sa ma mai chinui cu astea de la liquarium. e nasol sa stai in casa cu 12 arome care prea-ti plac. o sa incerc treptat sa le termin si aia e. dulce de leche sincer am incercat-o de la 5% la 20% si cea mai buna mi s-a parut la 10% , culmea ca parca la 20% e mai putin aromata. desi sunt din alta liga , ma amuza ca nici jack the ripple de la t-juice nu are dupa mine aroma de pe eticheta , dar doamne e buna :)
everest
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 6
Membru din: Vin Dec 18, 2015 5:06 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de everest »

eu am incercat alta abordare de regula foloseam baza vg 90 % si restul de 10 aroma..am schimbat cu 70% vg..si 20 pg plus 10% aroma pe kiwi iar aroma sa accentuat destul de tare..din pacate sint alergic la pg cred eu..pt ca ma cam pisca la limba cind trag din tigara..si este exclus sa fie de la vapori prea fierbinti pt ca fumul este rece..deci clar nu ma ard la limba cind trag..dar inca o data cu pg in conpozitie aroma sa accentuat de doua ori.
Gigi43
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 101
Membru din: Vin Mai 23, 2014 12:12 pm
Localitate: Baia Mare

Re: Arome Liquarium

Mesaj de Gigi43 »

Salut.
Posibil sa fie de la pg dar vezi ca poate fi si de la vaporizare insuficienta, si atunci ai particule de vapori mai mari
care de multe ori sunt responsabile cu piscaturile.
adytzuice
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 10:48 am
Localitate: Bucuresti

Re: Arome Liquarium

Mesaj de adytzuice »

Salut. Folosesc de ceva timp Liquarium (capsuni, buble gum, gummy bear, milk, cheesecake), milk si cheesecake sunt mult prea dulci pentru mine, dar am ramas fan capsuni, bublegum si gummy bear, mi se par foarte bune ca aroma. vreau in viitor sa mai incerc niste fructe si ceva dulciuri, in rest nu sunt fanul tutunoaselor de regula. Combinatia folosita de mine e 10% aroma uneori putin mai mult deoarece imi place s-o simt puternica, tinand cont de baza mea 70vg/30pg, 0.3mg.
Fogster
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 63
Membru din: Vin Mar 25, 2016 3:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Arome Liquarium

Mesaj de Fogster »

Merita incercate
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: Arome Liquarium

Mesaj de AdrianBV »

Recomandati-mi va rog si mie ce arome sa iau de la Liquarium ...
Am vazut aici: http://vapez.ro/403-arome-liquarium" onclick="window.open(this.href);return false;
Sunt enorm de multe ... pretul e mai mult decat decent ... cele mai ieftine care le-am vazut pana acuma ...

si din tutunoase ... si din fructe ... nu zic nu la nimic ... oferiti-mi cateva bune/foarte bune sa incerc ...
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: Arome Liquarium

Mesaj de AdrianBV »

Nimeni ?
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
Daniel666
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Vin Aug 26, 2016 1:35 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de Daniel666 »

personal imi plac foarte mult. dar va propun sa incercati pirates
Daniel666
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Vin Aug 26, 2016 1:35 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de Daniel666 »

Adrian. si pentru tine e valabil. incearca pirates. :OO
alexr86
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 6
Membru din: Joi Aug 04, 2016 7:03 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de alexr86 »

am incercat Bubblegum... oribil...o aroma execrabila... gust de lipstick expirat din bazar...a trebuit sa arunc o rezistenta nou nouta, fiinda nu iesea aroma din ea.
yokoono
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 47
Membru din: Mar Apr 21, 2015 5:58 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de yokoono »

Eu am renuntat la ele Nu sunt pe gustul meu.
Marinica
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 110
Membru din: Dum Feb 07, 2016 5:54 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de Marinica »

Nu recomand liquarium ptr ca dupa ce le pui in baza ( tob) devin foarte dulci. Spre ex. Mojito de la ei e doar lime ai nimic altceva. Am incercat teddy bear si dupa ceva timp de stat in baza a devenit un amestec foarte dulce de ceva indescriptibil fara gust. Am incercat beach please care este copiata dupa oasis de la boca aromatic si dupa ceva timp iti lasa un gust gretos de dulce dupa ce tragi. Nu recomand
BIGV
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 15
Membru din: Joi Apr 06, 2017 2:16 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de BIGV »

.
davinsi
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Mie Aug 23, 2017 4:22 pm

Re: Arome Liquarium

Mesaj de davinsi »

buna da intradevar aromele liquarium sunt cateva din ele foarte bune acum depinde si de preferinte dar eu am gasit arome le ei care leam mixat eu acasa si am obtinut un lichid care nu il intalnesti la multe firme de pe piata
Scrie răspuns