mod mecanic HELP

CappyDenis
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Vin Apr 14, 2017 12:15 am

mod mecanic HELP

Mesaj de CappyDenis »

as vrea sa imi cumpar Ijoy Limitless RDTA mech mod pentru ca am auzit ca este destul de bun, eu nu am avut niciodata un mod mecanic si nu ma pricep deloc cu aceste moduri....vreau sa ma apuc de acest mod deoarece vreau sa invat si sa practic trick-uri cu aburul si am nevoie de ajutorul vostru...
Acest mod Ijoy Limitless RDTA mech mod este bun?sau stiti voi un mod mecanic mult mai bun care scoate foarte mult abur
buget intre 500-600
Avatar utilizator
AdrianBV
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: Dum Ian 10, 2016 6:29 pm
Localitate: Brasov

Re: mod mecanic HELP

Mesaj de AdrianBV »

of doamne ....
nu te apuca de moduri mecanice daca nu stii cu ce se mananca deoarece o sa te vedem pe youtube cu rani substantiale in urma unei explozii ...

ia si citeste: https://medium.com/@nathanupchurch/the- ... 3beaa64d53" onclick="window.open(this.href);return false;
cu atentie ! de cateva ori minim !

Dupa ... vino si intreaba de moduri mecanice.
Ultima tigara: 3 Februarie 2016 13:00
Avatar utilizator
dumping
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 92
Membru din: Dum Aug 02, 2015 3:49 pm
Localitate: piatra neamt

Re: mod mecanic HELP

Mesaj de dumping »

daca nu tu stii ce e cu tigarile electronice este recomadat(de fapt obligatoriu) sa nu te atingi de mecanice. incepe cu ceva mai smiplu un mod regulat si un tank fie pt MTL fie pt LI si vezi ce iti place. Dupa ce acumulezi cunostinte despre vapat, poate, repet poate, vei trece la mecanice, pina atunci nu te atinge de ele! sunt foarte multe cunostinte pe care trebuie sa le stii pentru a fi safe cu un mecanic!
Scrie răspuns