Mod IPV6 x- 200 w

cicigeo
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 50
Membru din: Mar Feb 11, 2014 7:44 am

Mod IPV6 x- 200 w

Mesaj de cicigeo »

Recent am achizitionat un mod IpV 6 x dar la care nu se inchide ferm- bine usita de inchidere a modului la acumulatori. Daca il pun usor in pozitie verticala pe masa, noptiera etc.se deschide usita.Chiar daca il pun usor si usita initial nu se deschide dupa cca.30-40 sec. sare modul de pe masa.Nu mai vorbesc de scrumiera masinii in forma de pahar, unde la prma curba ori ondulare a asfaltului iti cauti modul pe jos in masina.Cred ca o rezolvare ar fi o husa din silicon, dar deocamdata nu se gasesc.Daca este cineva care a rezolvat aceasta problema, rog sa ne spuna cum a procedat.Multumesc anticipat de raspuns si spor la vapat.
IaSaVedem
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 13
Membru din: Mie Dec 16, 2015 2:02 pm

Re: Mod IPV6 x- 200 w

Mesaj de IaSaVedem »

Rezolvare nu exista, pur si simplu e defect de proiectare, pe piata au fost lansate 3 versiuni de ipv6x la ultima mi se pare ca s-a rezolvat partial problema cu capacul respectiv. Eu am trecut de la ipv6x la smok alien. Sfatul meu e sa-l returnezi daca ti`l mai primeste inapoi si sa iei altceva.
Florinji
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 12
Membru din: Joi Aug 14, 2014 11:24 am
Localitate: Bucuresti

Re: Mod IPV6 x- 200 w

Mesaj de Florinji »

Cea mai simpla solutie este folosirea unui vapering.Punel in partea de jos si nu va mai sari usita.
cicigeo
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 50
Membru din: Mar Feb 11, 2014 7:44 am

Re: Mod IPV6 x- 200 w

Mesaj de cicigeo »

Multumesc de raspuns,dar de unde iau unul pentru latimea modului care este de 42mm.Cele de pe la noi sunt inguste si au diametre pentru tankurile vaporizatoarelor de la 22mm la 25 mm.
Florinji
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 12
Membru din: Joi Aug 14, 2014 11:24 am
Localitate: Bucuresti

Re: Mod IPV6 x- 200 w

Mesaj de Florinji »

Nu conteaza latimea.
Scrie răspuns