SMOK XPro M50

Avatar utilizator
feroce
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 141
Membru din: Lun Dec 08, 2014 1:07 am

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de feroce »

bunescul scrie:Bai @feroce ''saracule'' ce nu ai inteles ?
Ce ai luat tu este ''clona''. Codul tau este clonat. :OJ
Daca ai fii dat pe mod cat a dat @drago era alta treaba.... la tzipla tata.
Cum este vorba aia .... "daca nu ai guru sa iti cumperi"
asta e:)) nu toti au bani sa dea atatia bani...
Avatar utilizator
drago
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 54
Membru din: Vin Ian 02, 2015 10:35 am
Localitate: Bucuresti

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de drago »

Vad ca ati postat mai multi cu diverse posturi derivate din subiect-adica modul in sine (nu pretul e relevant..era o intrebare tehnica).

De ce mi as pierde timpul sa continui pe off-topicul asta?

PS1
voi credeti ca eu sunt plin de bani?!...am fost azi la magazin si am avut bani doar de o aroma(Frozen Drops de la twisted)...asta dupa ce am testat alte 3 arome noi (deci cam 2 ore doar ca aveam 25 ron in buzunar)

PS2
'guru'',''saraci'',''tipla''....parerea mea :sunt vorbe/opinii/postari de oameni frustrati....bai baieti..ca intre baieti...daca si de valentine's day sunteti frustratzi,pai atunci bagati-va modurile alea in poponeatza poate va trece frustrarea....

Aburi densi!
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de cristian »

drago scrie:daca si de valentine's day sunteti frustratzi,pai atunci bagati-va modurile alea in poponeatza poate va trece frustrarea....

Aburi densi!
Acuma, pe bune, eu cred ca reusesc sa fac ce zici tu cu un PV sau Chi You din colectia proprie.
Dar intorcandu-ti politicos urarea de Val. Day, nu stiu cum ai sa reusesti tu performanta de a-ti baga tot acolo un SMOK Xpro.

Numai bine!
Avatar utilizator
feroce
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 141
Membru din: Lun Dec 08, 2014 1:07 am

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de feroce »

drago scrie:Vad ca ati postat mai multi cu diverse posturi derivate din subiect-adica modul in sine (nu pretul e relevant..era o intrebare tehnica).

De ce mi as pierde timpul sa continui pe off-topicul asta?

PS1
voi credeti ca eu sunt plin de bani?!...am fost azi la magazin si am avut bani doar de o aroma(Frozen Drops de la twisted)...asta dupa ce am testat alte 3 arome noi (deci cam 2 ore doar ca aveam 25 ron in buzunar)

PS2
'guru'',''saraci'',''tipla''....parerea mea :sunt vorbe/opinii/postari de oameni frustrati....bai baieti..ca intre baieti...daca si de valentine's day sunteti frustratzi,pai atunci bagati-va modurile alea in poponeatza poate va trece frustrarea....

Aburi densi!
eu doar imi spuneam parerea....pentru ca tu nu crezi ca as putea lua un mod original ca al tau de pe ft,sau alte site-uri.....parerea mea ca cei de pe ft sunt seriosi,e un site mare,si daca baietii spun ca e autentic asa e....altfel nu ar mai avea mult clienti.....
despre guru care sa te invete etc nu am pe cine aici....singurul guru care l-am gasit prima oara si m-a lamurit ce sunt alea moduri si etc a fost cristian....sper ca nu ma insel,si blogu ala e al tau;)multumesc de sfaturile de acolo:)
Avatar utilizator
bunescul
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 175
Membru din: Lun Sep 01, 2014 1:22 pm
Localitate: Pe deal la Teleormănel

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de bunescul »

Hai ca mi-am adus aminte de tine. Esti baiatul cu rezistentele.
Parca ziceai ca lucrezi la o multinationala si faci ore suplimentare sa iti cumperi rezistente.
Cum dracu de reusesti sa bei 20 ml ?
Mai taie din ele, da-le dracu :lol:
Cand mai muncesti ?
De la 20 ml cred ca se face abur de il tai cuburi. Sper ca nu lucrezi cu publicul :lol:
Mai ai sa ne spui in magazinul respectiv langa mosneag sta o marmota care inveleste ciocolata, pardon moduri.
Vad ca singurul frustrat esti tu. Toata lumea de aici este happy
Acum vorbind serios nu cred ca ii faci un bine magazinului respectiv, de altfel un magazin respectabil de unde am cumparat si eu.
"Don't worry be happy" cum zice chinezul
Vapez cu 25 watti frumosi
Avatar utilizator
feroce
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 141
Membru din: Lun Dec 08, 2014 1:07 am

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de feroce »

si de magazine nu stiu care arata mai bine,care e mai frumos etc....toate magazine de la care am comandat online toate au fost serioase....si normal caut care au preturi mai bune....pt ca online nu vad faianta pe jos sau ceva...
Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de Drumetul »

Altul care isi ia jucariile si pleaca. Asa suntem noi, ''banda'' aia care ne sustinem unii pe altii si nu vrem sa fim de acord cu inteleptii natiei.
Avatar utilizator
bunescul
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 175
Membru din: Lun Sep 01, 2014 1:22 pm
Localitate: Pe deal la Teleormănel

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de bunescul »

Drumetul scrie:Altul care isi ia jucariile si pleaca. Asa suntem noi, ''banda'' aia care ne sustinem unii pe altii si nu vrem sa fim de acord cu inteleptii natiei.
Cand aud asemenea ineptii ma ia durerea de cap.
Isi da singur cu stangu in dreptu.
Am auzit ca au bagat la un magazin moduri originale NIKE cu beauty ring de haur. Nu conteaza cat costa , imi iau si eu sa vada lumea ce jmecher sunt. :L)
Vapez cu 25 watti frumosi
Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de Drumetul »

Ce nu inteleg cei ca el, e ca nu trebuie sa fim toti de acord cu ceva anume. Atunci am fi toti niste foto copii ale unui singur individ.
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de slavyk »

cristian scrie:...
Dar intorcandu-ti politicos urarea de Val. Day, nu stiu cum ai sa reusesti tu performanta de a-ti baga tot acolo un SMOK Xpro.

Numai bine!
Cu grijă şi deosebită considerație...

S500 tap-tap
Avatar utilizator
feroce
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 141
Membru din: Lun Dec 08, 2014 1:07 am

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de feroce »

Am primit azi Smok XPRO M65 de pe fasttech....
A venit sigilat,cu toate accesoriile inclusiv buton de silicon de schimb(pentru cei care ai intereseaza),am pus subtanku rezistenta de 0.5,o baterie awr imr, 50-60 watti -ceata total.......
Este un mod micut,foarte frumos la design.practic all day....
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de cristian »

Sa-l folosesti sanatos, arata foarte bine. E mai mare atomizorul decat el :)
Avatar utilizator
feroce
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 141
Membru din: Lun Dec 08, 2014 1:07 am

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de feroce »

multumesc mult cristian,astept acum un taifun negru sa se asorteze:) ala o sa fie mai mare
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de cristian »

La taifun poti lua un kit nano. Merge perfect, si e ieftin.

Trimis de pe al meu GT-I9300I
Avatar utilizator
feroce
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 141
Membru din: Lun Dec 08, 2014 1:07 am

Re: SMOK XPro M50

Mesaj de feroce »

@cristian kitul nano merge si pe gt-t v2?
Scrie răspuns