[VÂND] Role Worker GForce (mărimea 38) 150 lei

Reguli forum
1. Anunt clar, cu detalii si poza despre obiectul in cauza. Titlul trebuie sa contina obligatoriu categoria Vanzare sau Cumparare de exemplu vand sau cumpar, si in clar obiectul tranzactiei, fara titluri de genul "O vand", "Dau tot", "Super ieftin", etc.
2. Pretul, datele de contact ale vanzatorului.
3. Nu se admit alte posturi decat daca sunt in stricta legatura cu obiectul tranzactiei, fara comentarii de genul "e prea scump", "e prea ieftin", "am si eu una la fel", etc. Aceste mesaje vor fi sterse fara nicio notificare.
4. In momentul in care anuntul nu mai este valabil acesta se sterge.
5. Se sterg automat anunturile mai vechi de 30 zile.
6. Negocierile se poarta pe PM, telefon sau alte mijloace de comunicare.
7. Specificarea exacta a modalitatii de livrare: predare personala, posta romana sau curierat rapid.
IMPORTANT!
8. Nu se va permite mai mult de un UP pe zi! Nerespectarea acestui punct duce la stergerea anuntului si sanctionarea utilizatorului care l-a postat.
9. Pentru a deschide un topic sau a posta in Diverse, sunt necesare minim 20 de posturi pe acest forum.
Amonastro
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 153
Membru din: Sâm Oct 05, 2013 9:19 pm

[VÂND] Role Worker GForce (mărimea 38) 150 lei

Mesaj de Amonastro »

Le-am cumpărat împreună cu soția și am constatat că nu ne descurcăm cu ele! După ce au stat un an in dulap am decis să le vindem. Au fost folosite de două ori cca 5 minute (două încercări). Nu prezintă urme de uzură.

Plata în cont sau online cu cardul, pentru că altfel mă costă returul banilor de la cumpărător.

Achit transportul produsului prin curierat rapid.

PREȚ: 150lei.

Role WORKER G-Force.
- role fitnes
- sina de aluminiu
- gheata confortabila cu plasa UltraFit
- rulmenti ABEC 7 carbon
- Roti: PU 76x24 mm ( marimi 36-38) şi 80x24 mm (marimi 39-46) 82A
- sistem de siguranta pentru glezna
- sireturi si clema AutoLock
- clema suplimentara de siguranta Velcro
- frana detasabila la gheata dreapta
- marimea 38

Fotografii la cerere prin e-mail.
Încuiat