Baze Vapez

VG, PG sau VPG
Încuiat
Avatar utilizator
AWE
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 273
Membru din: Mar Dec 24, 2013 11:32 am
Localitate: TM

Re: Baze Vapez

Mesaj de AWE »

De fapt topicul asta nu mai are demult legatura cu calitatea bazelor Vapez. CU toate ca imi mentin suspiciunile cu privire la ele, cred ca atragerea atentiei asupra lor a fost doar un mijloc, nu un scop in sine.

Ceea ce in final ma bucura, orice tip de concurenta va fi benefica pentru cumparatori, va genera mai multa grija din partea resellerilor cu privire la ce vand si in ce conditii o fac. Nu exista monopol pe piata produselor de vapat deci cine va merge pe ideea respectarii clientilor va avea doar de castigat (ca in orice alt business), iar restul oricum nu ar trebui sa existe pe piata asta, deci nu e o problema daca dispar.
Avatar utilizator
Valahul
veteran
veteran
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Mai 13, 2013 5:05 pm
Localitate: Ardeal

Re: Baze Vapez

Mesaj de Valahul »

Nu stiu ce cauta postul tau la baze Vapez, Cristian. Acum e de muscat, de lovit, hai si tu.
cristian scrie:habar nu ai cine sunt, nu am vorbit niciodata, dar iti permiti sa ma caracterizezi.
Nu ma intereseaza cine esti, de unde esti, ce cresti, etc. Ma doare undeva. Doar ca nu te plac. De ce, nu este relevant, ar dura prea mult sa explic si nu cred ca merita timpul pierdut.
Tot ce doresc este sa te ignor, la fel cum cred ca ar trebui sa faci si tu.
cristian scrie: Cred ca trebuie sa renunt si la forumul asta. Sincer, o spun cu regret, dar nu asta vreau sa vad in putinul timp liber pe care il am.
De ce nu o faci pur si simplu? Trebuie sa o anunti cu surle si trambite?
"Un om care se intelege bine cu toata lumea este lipsit de personalitate"
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii."
"Am invatat de la animale lucruri mai multe si mai profunde decat de la oameni."
Avatar utilizator
AWE
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 273
Membru din: Mar Dec 24, 2013 11:32 am
Localitate: TM

Re: Baze Vapez

Mesaj de AWE »

cristian scrie:Puteti sa ma banati sau inchideti contul, chiar nu ma mai intereseaza.
De ce? In afara ca superficial pare o decizie luata la nervi, mie imi suna a ''nu e lumea 100% de acord cu mine si unul a si injurat (desi nu pe mine dar nu conteaza) asa ca imi iau jucariile si plec, nu inainte de a va anunta, poate se simte careva aiurea ca plec''

Orice comunitate presupune disensiuni intre membri, cand cum, deci nu e o premiera si nici motiv de suparare, daca am gandi la fel si am avea aceleasi pareri despre orice ar fi o plictiseala teribila. Dar deja e offtopic total, tinand cont ca threadul se numeste Baze Vapez.
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Baze Vapez

Mesaj de Midnight Caller »

Inchide totusi cineva AZI topicul asta ?
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Baze Vapez

Mesaj de mariandex »

De ce , pai eu cu cine mai votez moncher ? tocmai imi mai luasem o punga de popcorn :D

( fraza de mai sus e un pamflet si trebuie tratat ca atare ! )

Acum pe un ton mai serios , am stat si am citit tot topicul cap coada si vazand dovezile care le-a postat colegul nostru de forum Vallentin in legatura cu actele ce "insotesc" bazele vapez nu imi lasa decat o profunda mahnire fata de firma vapers , imi place mai mult numele ala vechi decat cel actual , numele dinainte insemna " vaperi " adica comunitate si-a castigat reputatia si onestitatea la inceput pentru ca a fost primul forum care a facut sectiune fiecarui reseller care prezenta credibilitate in fata userilor si care denota incredere , adica transparenta totala , forumul era animat de persoane de buna credinta care te ajuta virtual cu tot felul de informatii care mai de care mai pertinente sau nu , apoi incet incet au disparut posturi sau topicuri intregi postate de anumiti reselleri care au adus produse mai ieftine decat vapers , apoi a urmat fragmentarea forumului in doua vapersforum si reseller forum , a mai trecut ceva timp si a aparut brandul vapez care inseamna vaper sau se refera doar la o singura persoana sau blog de osanale , si incet incet au ramas doar cativa are lauda numai produsele vapez , poate ma insel dar nu cred , pentru ca daca nu esti de acord ti-o furi elegant , sau ajungi la xxx , despre adresa acestui forum daca o postezi pe vapersforum stiti cu totii nu e un secret de stat dar e magie , se schimba imediat intr-o adresa care te trimite unde te trimite si google cand accesezi pagina producatorului de lichide " baze vapez premium " , ma rog cam asta e trista mea parere , cel putin pana acum .
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Moderator3
moderator
moderator
Mesaje: 11
Membru din: Joi Oct 31, 2013 11:10 am

Re: Baze Vapez

Mesaj de Moderator3 »

Topic inchis.
Încuiat