Baze e-Potion

VG, PG sau VPG
alexnewvape
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 19, 2016 8:03 pm

Baze e-Potion

Mesaj de alexnewvape »

Salut,

Am primit in seara asta un mesaj de la SmokeMania cu privire la scumpirea bazelor si daca vreau sa imi actualizez stocul sa sun, bla bla.

Oricum, am verificat ce au pe site si am gasit doar e-Potion. Nu vreau sa comand de la ei, ci de pe substitute.ro dar voiam sa aflu cateva pareri inainte sa comand un litru.

Daca ati aflat sau ati vapat, va rog sa ne spuneti ce parere aveti.

Multam!
danny d
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 121
Membru din: Lun Aug 05, 2013 1:32 pm
Localitate: Resita

Re: Baze e-Potion

Mesaj de danny d »

Eu am cumparat in decembrie 1 litru de baza 70 VG / 30 PG de 3 mg/ml. In aproape 5 ani de vapat nu am avut o baza sa-mi placa mai mult. Te atentionez insa ca la proportia asta e destul de groasa dar mie imi functioneaza perfect Taifunul cu ea. Aburii sunt pufosi si nu simt nici un gust suspect. La concentratia asta de nicotina e total incolora. Spre deosebire de altii nu-mi plac bazele cu gust pronuntat dulceag si mai ales cele care contin apa. Baza asta nu are nici o problema pentru mine.
alexnewvape
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 19, 2016 8:03 pm

Re: Baze e-Potion

Mesaj de alexnewvape »

Multam pentru raspuns!

Am mai intrebat pe cineva si am primit acelasi feedback Am comandat si eu un litru, am fost sunat si mi-au confirmat comanda.

Sper sa fie okay pentru ca mi se pare un pret destul de bun la 32 de lei, 250 de ml, 3mg. (cam cat costa un VPG fumetto de 6mg).

Revin cu update cand imi primesc litrul. sur2

Zi faina!
imhotep7
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 62
Membru din: Mar Iul 16, 2013 6:43 am
Localitate: iasi

Re: Baze e-Potion

Mesaj de imhotep7 »

mai foloseste cineva bazele e-potion?vreau sa fac o comanda , dar nu prea am auzit pareri.in ultimul timp am folosit baza de la vapez si parca as incerca si altceva.
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Baze e-Potion

Mesaj de slavyk »

Sunt bune dar mi se par scumpe, acum. Eu am luat în noiembrie, de "black friday", 2000ml baza e-potion Optim (70VG-30PG) de 6mg/ml.
imhotep7
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 62
Membru din: Mar Iul 16, 2013 6:43 am
Localitate: iasi

Re: Baze e-Potion

Mesaj de imhotep7 »

slavyk scrie:Sunt bune dar mi se par scumpe, acum. Eu am luat în noiembrie, de "black friday", 2000ml baza e-potion Optim (70VG-30PG) de 6mg/ml.
atunci ceva sa fie si bune si mai accesibile?merci!
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Baze e-Potion

Mesaj de slavyk »

Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Baze e-Potion

Mesaj de Drumetul »

Ia cu incredere. Cam pe la toate magazinele gasesti de fapt aceeasi baza si anume de la liquarium. Asta-i altceva, mult mai buna.
imhotep7
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 62
Membru din: Mar Iul 16, 2013 6:43 am
Localitate: iasi

Re: Baze e-Potion

Mesaj de imhotep7 »

Drumetul scrie:Ia cu incredere. Cam pe la toate magazinele gasesti de fapt aceeasi baza si anume de la liquarium. Asta-i altceva, mult mai buna.
te referi la e-potion?
Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Baze e-Potion

Mesaj de Drumetul »

Da, la e-potion. N-are miros sau gust dubios si parca e mai catifelata la inhalare decat multe altele. Ce nu au ei in combinatie este apa distilata/deionizata. O poti adauga tu daca vrei.
cisss
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 02, 2016 2:12 pm

Re: Baze e-Potion

Mesaj de cisss »

Recomand si eu, am luat o tura acum 2 luni, am mai comandat acum 4x500ml VG. Baza simpla.
Scrie răspuns