Recomandare baze

VG, PG sau VPG
Avatar utilizator
dicomes
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 29
Membru din: Lun Ian 11, 2016 3:48 pm

Re: Recomandare baze

Mesaj de dicomes »

Revin, chiar daca dupa cateva luni, timp in care nu am mai postat. Dar asta e de bine privind partea plina a paharului...deci traiesc. Baza despre care am facut vorbire anterior s-a comportat bine si nu sunt probleme doar ca nu am reusit sa utilizez decat 1,3 litri si asta tinand cont ca nu am facut economie deloc,adica cand nu imi place o aroma o iau si o zbor in WC.

CISSS !!!!! inteleg ca nu mai traiesti? Glumesc evident. Sper ca te bucuri de glicerina si sotia nu te-a dat afara din casa. :ggt
Cristi
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 83
Membru din: Lun Aug 11, 2014 7:14 pm

Re: Recomandare baze

Mesaj de Cristi »

Baieti spuneti-mi si mie, cei care ati luat de la sfera chemicals, cum e glicerina? Groasa sau apa chioara?
Nu de alta dar uite acu` mi-a venit si mie butelca si zici ca e baza aia kingcumva care se scurgea ca apa de ploaie.
Cred ca are cam 10% apa pe putin sau....altceva.
Gusturi/mirosuri nu am simtit, culoare nu are, astept sa vad daca mor. Oricum cu ultimele puteri sper sa postez ceva scurt aici macar sa nu ne intalnim "dincolo" sa-L aburim pe El hihihi :D
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare baze

Mesaj de iter8tor »

Ai luat glicerina farma sau cealalta?

Trimis de pe al meu G630-U20 folosind Tapatalk
Cristi
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 83
Membru din: Lun Aug 11, 2014 7:14 pm

Re: Recomandare baze

Mesaj de Cristi »

Nu bre, e aia farma 99.5%.
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare baze

Mesaj de iter8tor »

Ar trebui sa-i suni. Stiu ca mai luase cineva de la ei si zicea ca-i groasa ca mierea.

Sent from Tapatalk
Cristi
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 83
Membru din: Lun Aug 11, 2014 7:14 pm

Re: Recomandare baze

Mesaj de Cristi »

Mda, i-am sunat...
Sa mai zic si ca pe cutie avea alt destinatar, Ca bidonul nu are eticheta? Nu are rost.
Am vorbit cu cineva de la ei si mi-a zis sa le trimit niste poze. Numai ca de aseara site-ul e praf, imi apare un link cu "kitty" nu stiu cum pe orice tab, iar emailul mi s-a intors cu eroare.
Cam neprofesionisti.
Nu cred ca ma mai risc la sfera asta.
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare baze

Mesaj de iter8tor »

Eu iau Mayam ambalata la 1kg, sau vrac de la farmacie. Ambele f. ok si cam tot pe acolo ca pret.

Sent from Tapatalk
alexr86
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 6
Membru din: Joi Aug 04, 2016 7:03 pm

Re: Recomandare baze

Mesaj de alexr86 »

Ce parere aveti de bazele de la Voore? a incercat cineva?
Avatar utilizator
claw
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 191
Membru din: Mie Sep 25, 2013 11:15 am

Re: Recomandare baze

Mesaj de claw »

Salut, folosesc bazele, dar si aromele de la voore si pot spune ca sunt foarte multumit de ele, curate, fara mirosuri dubioase, nu incarca rezistentele, iti recomand si lichidele lor facute de Norbert, merita sa le incerci, eu zic ca-ti vor placea.
cisss
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 02, 2016 2:12 pm

Re: Recomandare baze

Mesaj de cisss »

dicomes scrie:Revin, chiar daca dupa cateva luni, timp in care nu am mai postat. Dar asta e de bine privind partea plina a paharului...deci traiesc. Baza despre care am facut vorbire anterior s-a comportat bine si nu sunt probleme doar ca nu am reusit sa utilizez decat 1,3 litri si asta tinand cont ca nu am facut economie deloc,adica cand nu imi place o aroma o iau si o zbor in WC.

CISSS !!!!! inteleg ca nu mai traiesti? Glumesc evident. Sper ca te bucuri de glicerina si sotia nu te-a dat afara din casa. :ggt
dicomes, sa stii ca am anulat comanda.
Mi-a fost frica, sincer, si pentru ceva banuti, am zis sa nu risc.
Am luat ceva mai scump, dar dupa feedbackul baietilor mai bun, si nu s-au dezmintit cei de la e-potion.
Scrie răspuns