Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

VG, PG sau VPG
Avatar utilizator
ivape
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 86
Membru din: Dum Sep 14, 2014 7:35 am

Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de ivape »

buna ziua,
In viitorul foarte apropiat voi comercializa o baza care pe piata din Romania va fi considerata ca noua, dar de fapt o regasiti in unele lichide in Europa.
Va fi disponibila doar in concentratie 36 mg/ ml, cantitate 100 ml, cu scopul de a ajuta oamenii sa-si faca stocuri ( si de ce nu, sa fac niste bani in plus, n-o sa mint, nu fac caritate)
Detin mostre, ofer gratuit 100 ml baza vg 36 mg/ml celor cu comenzi decente la mine, singura obligatie va fi de ordin moral, in sensul ca va trebui sa postati impresiile dvs aici.
Baza este foarte buna, din Anglia, multi producatori de lichide o folosesc si o puteti cumpara sub alte denumiri si cu preturi mari de la alte magazine online din Europa fara a va spune de unde provine.

Ideea mea:
- Sa cumpar cateva tone,( da, baza la orice producator se vinde la kg) sa vand foarte ieftin ca toata lumea sa-si poate face stocuri mari in cazul in care se vor introduce accizele deoarece nu merge sa faci stoc pentru ca-i acelasi lucru. Pentru cei care nu stiu, pentru produsele accizabile pentru care nu se poate face dovada ca s-au platit accize, se declara si se platesc accize. Deci cade ideea de stoc.
Pretul va fi sub orice pret de la cea mai ieftina baza deoarece cumpar direct de la producatorul real nu cei fictivi care spun ca produc si de fapt intermediaza. Cumpar cantitati mari si pot negocia.Vine cu toate documentele, inclusiv analize de orice fel... bla bla bla...

Fapt divers: nici o baza nu merita in Romania mai mult de 50 lei indiferent de unde vine si cine o produce. (ma refer la 100 ml. 36 mg/ml) In tarile dezvoltate, altele decat lumea a 3-a(Romania), se pot vinde si cu 20 lire sau 25 euro sau cu cat vor ei, au cu ce ! La noi sticlele probabil au fir de aur si diamante incrustate, etichete din panza de paianjen tesute de pitici fermecati si pictate de Alba ca Zapada cu incantatii magice denumite instructiuni.

Deci, " va bagati " ?
Tyrex
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 164
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 5:09 pm
Localitate: Suceava

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Tyrex »

Cu siguranta. De fapt chiar saptamana viitoare o sa am o comanda la dumneavoastra. In principiu , 300ml baza TOB sau Fumeto sau cum i-o mai spune , arome, sarma si bumbac. Fac un mic stoc deoarece m-am saturat sa cumpar lichid din Germania cu 5,99E/ 10ml.
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de iter8tor »

N-ar fi o idee rea sa comercializezi si sample-uri de 5/10 ml pentru testare. Eu unuls m-am cam saturat sa cumpar cate 100 ml doar ca sa vad cum e.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Avatar utilizator
Genesis1900
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 37
Membru din: Vin Ian 17, 2014 9:42 pm

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Genesis1900 »

I'm in !!!!! :L)
Avatar utilizator
Martin
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 234
Membru din: Vin Aug 02, 2013 8:23 pm
Localitate: Brasov-Maierus

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Martin »

Deci asteptam sa vina.
Atty
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 24
Membru din: Mie Apr 01, 2015 1:11 pm

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Atty »

Un fenomen ciudat!
Din ultima comanda de la iVape , 5 sticlute de 100 ml de baza Fumetto au fost redirectionate catre .... Italia !!!! :fft :fft
Cumnatul meu , desi italian , a spus ca nu-si permite sa dea 78 eur pe o sticluta de baza 18 mgr FlavourArt sur1
Daca sunt aduse din Anglia si le trimitem in Italia , treaba este buna. Deci ne bagam la probe
Cam multa cantitate pentru teste. O solutie ar fi 30 ml/36 mg , si asa trebuie diluata , pentru o baza mai mare de vaperi
Avatar utilizator
ivape
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 86
Membru din: Dum Sep 14, 2014 7:35 am

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de ivape »

iter8tor scrie:N-ar fi o idee rea sa comercializezi si sample-uri de 5/10 ml pentru testare. Eu unuls m-am cam saturat sa cumpar cate 100 ml doar ca sa vad cum e.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Din pacate nu ati inteles ce am scris. NU VAND sample de 5 ml, DAU GRATIS sample de 100 ml clientilor fideli. In plus, dau gratis baza de 36 mg/ml, mi se pare gluma proasta sa dai baza de 6 mg/ml sau de 12mg/ml.( adica sa te faci ca dai sample sa inchizi gura lumii)
Avatar utilizator
ivape
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 86
Membru din: Dum Sep 14, 2014 7:35 am

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de ivape »

Atty scrie:Un fenomen ciudat!
Din ultima comanda de la iVape , 5 sticlute de 100 ml de baza Fumetto au fost redirectionate catre .... Italia !!!! :fft :fft
Cumnatul meu , desi italian , a spus ca nu-si permite sa dea 78 eur pe o sticluta de baza 18 mgr FlavourArt sur1
Daca sunt aduse din Anglia si le trimitem in Italia , treaba este buna. Deci ne bagam la probe
Cam multa cantitate pentru teste. O solutie ar fi 30 ml/36 mg , si asa trebuie diluata , pentru o baza mai mare de vaperi
Nu va ajunge pe-o masea. Ideea e sa aveti ce fuma, pe termen lung, sa nu aveti nici o indoiala ca-i baza care va trebuie.
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de iter8tor »

Am inteles ideea, dar m-am gandit ca eu unul poate nu sunt suficient de fidel ca sa primesc. Pe de alta parte, daca-mi place baza s-ar putea sa devin. De aia am intrebat de sample-uri.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Avatar utilizator
ivape
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 86
Membru din: Dum Sep 14, 2014 7:35 am

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de ivape »

Nu cred ca am fost bine inteles: MOSTRELE LE AM IN STOC, PREGATITE DE EXPEDIERE.
Nu am deschis gura sa spun " voi face " , am mostrele pregatite de expediere.
Va inscrieti telefonic, verific comenzile dvs la mine, daca aveti minim 3 decente aveti mostrele de 100 ml 36 mg/ml gratis.
BTW: Transportul catre dvs e platit de mine.
Avatar utilizator
ivape
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 86
Membru din: Dum Sep 14, 2014 7:35 am

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de ivape »

iter8tor scrie:Am inteles ideea, dar m-am gandit ca eu unul poate nu sunt suficient de fidel ca sa primesc. Pe de alta parte, daca-mi place baza s-ar putea sa devin. De aia am intrebat de sample-uri.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Eh, la asta nu m-am gandit !
Atty
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 24
Membru din: Mie Apr 01, 2015 1:11 pm

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Atty »

, sa nu aveti nici o indoiala ca-i baza care va trebuie.[/quote]
A ramas surprins de calitatea bazei.
Pe ultimele baze fumetto nu mai scrie made in italy ci made in UE dar calitatea a ramas la fel
Atty
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 24
Membru din: Mie Apr 01, 2015 1:11 pm

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Atty »

Reveniti va rog cu precizari referitoare la eligibilitate ( a dracului limba romana :OO )

decente sau recente ?
Tyrex
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 164
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 5:09 pm
Localitate: Suceava

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Tyrex »

Atty scrie:Reveniti va rog cu precizari referitoare la eligibilitate ( a dracului limba romana :OO )
Pai e foarte simplu. Eu de ex. nu ma calific pentru ca nu am inca nicio comanda pe Ivape :) ( inca ). Trebuie sa ai minim 3 si decente .Acum sa vad care-mi doneaza si mie 10ml din baza primita sa o testez ? :)
Atty
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 24
Membru din: Mie Apr 01, 2015 1:11 pm

Re: Baza noua, in teste, oferita Gratuit !

Mesaj de Atty »

Eu , daca ma calific macar in semifinale
Intrebarea este : decente dau recente ?
Scrie răspuns