Leakage Smok Big Baby Beast

Aici poti pune intrebarile pe care le ai
Vladimir
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Mar Aug 15, 2017 10:00 pm

Leakage Smok Big Baby Beast

Mesaj de Vladimir »

Salutare. Astazi am primit si eu coletul de la posta cu noul meu Smok Procolor kit care vine cu tank ul Big Baby Beast. Am deschis modu ul , am saturat putin bumbacul de pe rezistenta (un V8 baby-T8) am reglat modul si am inceput sa vapez la 60 de wati la circa 7-8 minute de la saturare. Am folosit un lichid 100%VG al celor de la Hangsen si am crezut ca doar nu are cum sa imi se scurga lichidul. Dar vedeti voi, am vapat circa 2 ore(cu pauze) si deja am terminat o sticla de 10ml ceea ce nu e tocmai ok. Tin sa precizez ca nu are un gust nasol de ars sau ceva, si mereu cand ma uit la el nu se termina de saturat. Care e problema de mi se scurge in halul asta? Cred ca sunt eu prost si nu imi dau seama pentru ca am verificat inainte tank ul si totul e la locul lui, rezistenta am instalat o corect. Va rog ajutati-ma pentru ca in ritmul asta beau lichidul nu il vapez. Ca sa nu mai zic ca la 60 de wati daca trag mai mult de 4 secunde imi arde buza. Astept cu interes sfaturile voastre. Multumesc anticipat
Avatar utilizator
Didi
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 129
Membru din: Vin Noi 11, 2016 11:02 am
Localitate: Suceava

Re: Leakage Smok Big Baby Beast

Mesaj de Didi »

Stai asa, ai gasit urme de lichid pe la airflow-ul atomizorului sau pe mod? Adica ai vazut lichid iesind pe unde nu ar trebui?
Scrie răspuns