Ce mama naibii se petrece aici?

Aici poti pune intrebarile pe care le ai
Avatar utilizator
colandrino
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 14
Membru din: Mie Mar 25, 2015 7:53 pm

Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de colandrino »

Salutare copii.
Cautam pe net dupa romdrip, @genuev postase pe vf un cont de facebook care nu-i valabil, vroiam detalii, si dau peste peste forumul asta. Acuma, eu nu prea socializez cu nimeni din domeniul vapatului, nu pentru ca-s asocial, sunt, dar nu asta-i motivul, stau in coltul hartii si mi-e greu in rarele ocazii cand ajung in Bucuresti sa-mi rup din timp ca s-o ard prin baruri de nefumatori. Stiu, se poate socializa la telefon, dar vorbitul la telefon cu handralai e gay.
Am frunzarit nitelus forumul asta, cam toata lumea veche si noua e aici, eu habar n-aveam. Dincolo e aproape pustiu, nu stiu si nici nu prea ma intereseaza motivele migratiei, ce vreau eu sa spun e ca ar fi fost frumos un pm cu hei, flacau, ne mutam aici: link.

Bine v-am gasit, ma duc sa caut sa vad daca ati vorbit despre mine.
Will you swim through the briny sea for me, roll along the ocean's floor, I'll be your treasure.
Avatar utilizator
Stefan77
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 90
Membru din: Mar Oct 15, 2013 8:35 pm
Localitate: Constanta

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de Stefan77 »

Da bre,eu am vorbit despre dumneata. Da' intr-un "PM" adresat unui alt membru al acestui forum, la fel de simpatic ca matale. Membrul nu forumul. Dar stai linistit; e de bine. Sunteti foarte asemanatori, posibil si ca varsta, linistiti, impaciuitori....un fel de ardeleni ai forumului. Deci da..
S-au trimis PM-uri la greu, odata cu aparitia acestui forum, in special de catre userul Rica, (celebru de altfel pe ambele forumuri), dar a fost grav luat la piula de catre anticorpii celuilalt forum. Acesti paraziti (pardon-anticorpi) au botezat acest forum "clearomania", adica forumul celor ......... completeaza dumneata aici, da ceva urat.
Si cam atat! Aah... am avut si un parazit care s-a dus....draq......dupa ce a inceput sa irite aceiasi oameni (ca si dincolo) cu aceleasi texte. Stii, acel gen de om care te face sa-i scapi doua dupa ceafa si un sut in cur, fara sa-ti fi facut in prealabil mare lucru. Un prost, cum se zicea la mine in curtea scolii.
Si apropo, userul asemanator dumitale, se numeste Cristian, si daca nu ma insel, sunteti si vecini.
PS: cuvintele italice sunt la caterinca, sper sa nu ma urechezi. Asa suntem noi aici, mai glumeti! Si bine ai venit!
Imagine
Imagine
" Just because you can't dance,
doesn't mean you shouldn't dance"
-Alcohol
Avatar utilizator
HORATUCU
veteran
veteran
Mesaje: 958
Membru din: Dum Iun 30, 2013 3:38 pm
Localitate: CLUJ-NAPOCA

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de HORATUCU »

De mult nu am mai vazut pe cineva cu falca cazuta.
Bine ai avenit printre noi. :fft
„Carpe diem, quam minimum credula postero” HORATIU
Avatar utilizator
Iceman
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 271
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 2:05 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de Iceman »

He he he... ma speriasem !

"Ce mama naibii se petrece aici?"

Zic, unde arde bre ? :lol:
Hai bine (ca) ai venit ! :D
Imagine
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de cristian »

colandrino scrie:Salutare copii.
Bine v-am gasit, ma duc sa caut sa vad daca ati vorbit despre mine.
Sa traiesti "batrane" si bine ai venit.
Si ce naiba, Bucurestiul nu e asa departe, plus ca mai suntem si in zona asta cativa... Braila, Galati, Constanta, Buzau etc.

Si ca veni vorba Stefane, am copilarit in Tg. Lapus si mi-am dorit sa traiesc in Cluj. N-a fost sa fie, dar raman cu ganduri bune acolo...

Numai bine!
Avatar utilizator
Drumetul
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 215
Membru din: Mie Apr 02, 2014 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de Drumetul »

Asa cum ii spuneam si lui Cristian intr-un mesaj, mi-ar face placere sa cunosc fizic anumite persoane de pe acest forum. Eu sunt mai nou aici, cam de vreun an, dar nu mi-a trebuit prea mult sa vad ce si cum si mai ales cine. Poate ne intalnim cu totii pe 4 aprilie in Bucuresti.
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de cristian »

Eu nu promit decat un singur lucru: oricand ajung in Buc, dau un semn.

Trimis de pe al meu GT-I9300I
Avatar utilizator
DarkShadow
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 88
Membru din: Joi Iul 10, 2014 8:28 am
Localitate: Bucuresti, Dr.Taberei

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de DarkShadow »

colandrino scrie:Salutare copii.
Cautam pe net dupa romdrip, @genuev postase pe vf un cont de facebook care nu-i valabil, vroiam detalii, si dau peste peste forumul asta. Acuma, eu nu prea socializez cu nimeni din domeniul vapatului, nu pentru ca-s asocial, sunt, dar nu asta-i motivul, stau in coltul hartii si mi-e greu in rarele ocazii cand ajung in Bucuresti sa-mi rup din timp ca s-o ard prin baruri de nefumatori. Stiu, se poate socializa la telefon, dar vorbitul la telefon cu handralai e gay.
Am frunzarit nitelus forumul asta, cam toata lumea veche si noua e aici, eu habar n-aveam. Dincolo e aproape pustiu, nu stiu si nici nu prea ma intereseaza motivele migratiei, ce vreau eu sa spun e ca ar fi fost frumos un pm cu hei, flacau, ne mutam aici: link.

Bine v-am gasit, ma duc sa caut sa vad daca ati vorbit despre mine.

Lume buna mai gasesti si pe-aici : https://www.facebook.com/groups/425423207623301/ :OO


Stima.
Luke1024
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 12
Membru din: Mar Apr 21, 2015 12:00 pm
Localitate: Cluj

Re: Ce mama naibii se petrece aici?

Mesaj de Luke1024 »

colandrino scrie:Ce mama naibii se petrece aici?
Subscriu si eu. Am fost exact la fel de surprins cand am dat din intamplare peste forumul asta :)
Banuiesc ca a fost vorba de ceva divergente personale, care nu prea ma pasioneza, pentru ca oricum nu cunosc personal aproape pe nimeni de aici.
Pentru mine e mai mult o comunitate online unde intru din cand in cand sa aflu ultimele noutati sau sa cer niste pareri. Din punctul asta de vedere e oarecum regretabil ca, desi suntem o comunitate asa de mica, avem deja 'partidulete'.
Scrie răspuns