Wishlist in RO

Cateva sfaturi
Gigi43
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 101
Membru din: Vin Mai 23, 2014 12:12 pm
Localitate: Baia Mare

Wishlist in RO

Mesaj de Gigi43 »

Propun acest topic adresat reselerilor din RO, in care sa ne exprimam dorintele vis a vis de tot ce ne vrem sa gasim in magazinele noaste.
Si aici ma refer mai ales la componente care ar avea desfacere pe o scara cat mai larga. Lucruri utile, care nu sunt foarte scumpe dar care pot fi folosite si dorite de cati mai multi vaperi, pentru ca sa fie rentabil si pentru reseller.
Nu toata lumea vrea , stie, poate comanda de pe fasteck sau mai stiu eu de unde...
M-am gandit la acest lucru vazand ca unii reselleri "asculta" si trec la fapte(lucru imbucurator)
Daca este util, sa fie mutat intr-un loc vizibil pentru reselleri, sau creat un topic dedicat pentru acest lucru.
Daca mai exista un topic asemanator sau considerati ca este inutil...sa fie sters.
Avatar utilizator
Catalin
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 214
Membru din: Mie Iul 17, 2013 8:47 am
Localitate: Buzau

Re: Wishlist in RO

Mesaj de Catalin »

Buna idee :clap: poate nu se uita aici nici dracu si poate adminu' chiar il va sterge, dar pana una alta, imi doresc ca reseller-ii din Romania sa aduca si un heat sink adaptor , costa putin si cred ca este util.

PS. sper sa nu fiu singurul caruia ii trebuie dracia asta..
"Intre ceea ce stim si ce nu stim, este doar ceea ce presupunem"
Nu mai fumez din 01.03.2013
Gigi43
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 101
Membru din: Vin Mai 23, 2014 12:12 pm
Localitate: Baia Mare

Re: Wishlist in RO

Mesaj de Gigi43 »

Si eu vreau unul.
Cel putin un reseller sunt sigur ca se uita:)
Problema e cu vaperii, prea solitari ca sa nu zic altfel...Oricum nimic de rau.
dsa
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 134
Membru din: Mie Apr 29, 2015 7:37 am
Localitate: Timisoara

Re: Wishlist in RO

Mesaj de dsa »

Mie mi-ar placea sa vad o-ring-uri de diverse dimensiuni ca sa nu astept 3 saptamani dupa ele. Dar poate sunt si nu le-am gasit eu.
Scrie răspuns