Jurnalul poetului iradiant

Scrie răspuns
Avatar utilizator
alexgogo-VA
veteran
veteran
Mesaje: 872
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 7:55 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de alexgogo-VA »

Am auzit eu de tine poetule, esti rau de tot, esti diabolic bã.

ps: ti-am facut cadou alte puncte d-alea de reputatie proasta (pentru ca asa e).
pps: In alta ordine de idei, ai intrat si pe chaturi si ai inceput si acolo cu cacaturi d-astea de-ale tale, asa ca ti-ai luat ban si acolo.
ppps: Liviu are mare dreptate, acolo ar trebui sa te duci.
p....s: " onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar utilizator
poetul.iradiant
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 98
Membru din: Mie Feb 12, 2014 11:24 pm
Localitate: Tulcea

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de poetul.iradiant »

:D :D :D Ahahahahaha...Iarat-i Doamne!Vai...sarmanii.Ce va faceti,mai copii,daca plec?Ve-ti ramane tisti si frustrati ca intotdeauna,daca nu veti avea pe cine sa injuati.Sanatate sa aveti voi si familiile voastre.De dus,ne ducem toti...unii dupa ce au facut umbra Pamantului degeaba. :D :D :D :D Ah ce ma amuza copii prosti.
Daca nu ar fi fost lenea din mine... eram,acum,in top 100 c.m.b.o. din Romania.
Avatar utilizator
poetul.iradiant
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 98
Membru din: Mie Feb 12, 2014 11:24 pm
Localitate: Tulcea

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de poetul.iradiant »

Au stiut mamele voastre ce au stiut cand au vrut sa va avorteze...pacat ca fiind amarasteni n-au avut bani ai vostrii sa va rezolve.Hai pa sarmanilor.Mars afara baistrucilor!
Daca nu ar fi fost lenea din mine... eram,acum,in top 100 c.m.b.o. din Romania.
Avatar utilizator
cristi75
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 52
Membru din: Joi Dec 05, 2013 3:48 pm
Localitate: Timisoara

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de cristi75 »

Iradiantule, n-am nimic personal cu tine, deocamdata :D Imi vin notificari la topicul asta, ca am scris o data.
Dar ma vad nevoit sa corectez niste greseli gramaticale, nu de alta, dar spuneai ca Limba Romana ti-e la degetul mic si bateai multa moneda pe chestia asta.
N-am corectat si literele lipsa, vezi bine. N-as fi corectat nici greselile gramaticale, nu o fac de obicei, fiindca ar fi interminabil pe de o parte, iar pe de alta - daca pana acum individul nu stie sa scrie corect, nu ma pun eu sa-l invat.
Am impresia ca nu ti-e chiar lejer sa scrii corect si nici sa folosesti limbajul "elevat":
poetul.iradiant scrie::D :D :D Ahahahahaha...Iarat-i Doamne!Vai...sarmanii.Ce va faceti,mai copii,daca plec?Ve-ti Veti ramane tisti si frustrati ca intotdeauna,daca nu veti avea pe cine sa injuati.Sanatate sa aveti voi si familiile voastre.De dus,ne ducem toti...unii dupa ce au facut umbra Pamantului degeaba. :D :D :D :D Ah ce ma amuza copii copiii prosti.
Daca as fi in locul tau - desi e imposibil - dar sa presupunem prin absurd :D
Chiar daca ai inventa o noua teorie a relativitatii, tot ai fi luat in balon. Nu stiu daca firea iti este asa cum vedem, dar sa presupunem (tot prin absurd ;) - glumesc) ca NU, si ca acum treci doar printr-o mica psihoza, sa zicem asa. Dupa ce vei vedea cam care trebuie sa fie atitudinea pe forumuri, revii proaspat, cu un nou nume (ti-l inchizi pe-asta, doar daca nu esti cumva si masochist).
Trebuie sa ai un nou nume, fiindca:
1) pe asta ti-l stie si Papa Pius, si acum si-ntr-o mie de ani
2) nu esti nici poet, nici prea iradiant (eventual in aceeasi mod ca si un izotop de uraniu)
3) e hilar nick-ul, ca sa fiu mai direct. E o contradictie, fiindca nu te caracterizeaza auto-ironia (care e o chestie mai speciala). Probabil chiar crezi ca esti si una, si alta. Dar... nu. Nu esti mai cu moţ decat altii, nici mai destept, nici mai priceput, nici mai cu umor. Mai arţăgos, da. Anyway, as alege ceva cu "mirobolant" :mrgreen:
Oricum, vezi ce iese. Daca ajungi tot aici, inseamna ca asta e: n-ar mai trebui probabil sa scrii pe forumuri.
DAR, s-ar putea sa-ti placa situatia in care esti. Atunci, ce sa zic, da-i tot asa. In trecere. mai citeste vreunul ceva, iti da o injuratura de-ti zbârnâie urechile, si asta e.

Pe forumul asta, ai inceput binisor. Ti-au urat bun venit cativa forumisti. Poate unii te stiau, altii nu (desi ma indoiesc). Dar mi se pare ca ti s-a acordat o noua sansa.
Eram chiar curios cum incepi o "noua viata". N-a durat mult, decat de la al 2-lea mesaj (!!!), si ai inceput sa spui de unul, de altul, ce ai patit samd. Total irelevant. nu stiu daca se ajungea tot aici daca n-ai fi facut-o si ti-ai fi prezentat de ex NP coilul ala cum trebuie. Dar nici aia n-ai prea facut-o cum trebuie, ca nu se scrie cu litere rosii de-o schioapa. Cine citeste, isi da seama ca ceva nu e in ordine.

Asta am avut de zis. Am fost cam "softy", nici eu nu stiu de ce. Oricum, n-am facut o pasiune pt tine :D Dar tot tii pagina intai a forumului cu tot felul de prostioare. Dar daca nici acum nu-ti revii cumva, te trântesc :lol:
Imagine
fullhd
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 15
Membru din: Lun Feb 17, 2014 9:40 pm

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de fullhd »

Hai sa contribui si eu cu nr.tau de mobil domnule ţepariradiant. Si daca te prind comentand pun la dispozitia tuturor adresa ta. Prin ceea ce faci....nu te vad bine. 0741516497 Cristian.
Avatar utilizator
Sanitarium
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 269
Membru din: Joi Sep 19, 2013 11:21 pm

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de Sanitarium »

ce s-a intamplat, mai exact?
fullhd
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 15
Membru din: Lun Feb 17, 2014 9:40 pm

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de fullhd »

Sanitarium scrie:ce s-a intamplat, mai exact?
Cel mai bine o sa va povesteasca colegul meu. Azi se inscrie si el pe forum. A incercat sa-i dea teapa de vreo 300 ron. De la intamplarea asta au trecut vreo 3 luni. Toata treaba se petrecea pe celalalt forum. O sa ne facem timp sa povestim :)
Avatar utilizator
dan1978
veteran
veteran
Mesaje: 893
Membru din: Mar Iul 09, 2013 10:47 am

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de dan1978 »

Imagine
Imagine Din 15-02-2011Imagine
Avatar utilizator
alexgogo-VA
veteran
veteran
Mesaje: 872
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 7:55 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Jurnalul poetului iradiant

Mesaj de alexgogo-VA »

Nu am decât sa zic atât: dovezile concrete si ban asap.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Scrie răspuns