Perle, tromboane - COMERCIANTI ET

Avatar utilizator
Valahul
veteran
veteran
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Mai 13, 2013 5:05 pm
Localitate: Ardeal

Perle, tromboane - COMERCIANTI ET

Mesaj de Valahul »

Rascolind azi internetul, dau peste un magazin nou de tigari electronice care au atasat un forum.
Pe forum sustin:
Suntem încântați să fim primul magazin online din România care își aduce mai aproape utilizatorii fideli și te invităm la discuții în noua comunitate de vaping Global Hubb, unde îți poți împărtăși ideile, părerile, poți obține ajutor de la alți vaperi și mai ales să te distrezi cu cei care îți împărtășesc pasiunea. Te rugăm să consulți regulile forumului și apoi să ne spui câteva cuvinte despre tine.
Îți mulțumim pentru participare! 😊

Cu stimă,
Echipa Global Hubb
Bla... bla...
Ce trombom de piata ieftin.
Nu au fost nici pe departe primii, vapez avea forum acum 8 ani, doar ca baietii nu stiu, cred ca totul s-a nacut acum cu ei. Iar despre forumuri, si acesta are 8 ani. Probabil pe cremea aia nu stiau nici ce e ala vapat.
Sincer, ma inerveaza chestiile astea de doi lei, ca urmare magazinul respectiv a iesit din agenda mea total.
"Un om care se intelege bine cu toata lumea este lipsit de personalitate"
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii."
"Am invatat de la animale lucruri mai multe si mai profunde decat de la oameni."
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Perle, tromboane - COMERCIANTI ET

Mesaj de slavyk »

Corect pe partea cu forumul dar magazinul nu este chiar nou. E pe piață de de vreo trei ani și e magazinul din România al celor de aci:
https://globalhubb.com/?v=9b7d173b068d ;)
Scrie răspuns