cum am lasat tigara clasica si am trecut la vapat

alexandruisp
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 11
Membru din: Dum Iul 06, 2014 10:24 am

cum am lasat tigara clasica si am trecut la vapat

Mesaj de alexandruisp »

Salutare salutare la cei mai avansati vaperi dar si la cei incepatori, nu am sa va plictisesc cu polologhie multa cum si de ce m-am apucat de vapat.
In primul rind sa ma prezint eu sunt Alex si am 37 de ani si lucrez in domeniul sanatatii si am avut ocazia sa fumez tot felul de tigari incepind cu kent si marlboro si terminind cu parliament am fumat cei drept 12 ani de zile , pina cand am vazut un amic al meu cu o tigara electronica si ce mi -am zis eu hai sa incerc si eu sa vad cum e si daca mi place imi voi cumpara.Zis si facut am imprumutat una de la prietenul meu deoarece el avea doua bucati am vapat din ea o perioada dupa care nu am mai cumparat tigari normale cateva luni bune .
Dupa ce i-am inapoiat-o amicului meu am decis sa imi iau si eu o tigara electronica dar nu orice tigara electronica ci un vamo v2 cel mai popular mod intilnit la vaperii incepatori, am folosit-o cam 1 an si jumatate dupa care am trecut la altceva mai sofisticat zic eu si mi-am achizitionat un innokin pe care il folosesc si in prezent dar si doua moduri mecanice pe care le folosesc rar .

Cu stima si respect Alex
DaniN
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 7
Membru din: Mar Sep 06, 2016 4:40 pm

Re: cum am lasat tigara clasica si am trecut la vapat

Mesaj de DaniN »

Frumoasa poveste, respecte!
Avatar utilizator
UnPalos
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 119
Membru din: Dum Oct 02, 2016 7:35 pm
Localitate: Drobeta Turnu Severin

Re: cum am lasat tigara clasica si am trecut la vapat

Mesaj de UnPalos »

Sunt curios daca inca mai vapeaza. =))
Scrie răspuns