salutari...

Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: salutari...

Mesaj de Rica »

Si cu asta basta...
Partea proasta e ca eu ma plicti grav.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: salutari...

Mesaj de Rica »

Se poate inchide si aici.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Eltanin
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 19
Membru din: Vin Aug 16, 2013 12:25 am

Re: salutari...

Mesaj de Eltanin »

Midnight Caller scrie:Nu e niciun comentariu gratuit.
Itzi cumpar eu un SVD nou noutz. Cu conditzia sa creezi un topic in care sa admitzi public faptul ca esti un pomanagiu care-shi mananca de sub unghii.
Avatar utilizator
daniel1984
utilizator consacrat
utilizator consacrat
Mesaje: 431
Membru din: Joi Iul 18, 2013 8:10 pm
Localitate: Ilfov, Jilava
Contact:

Re: salutari...

Mesaj de daniel1984 »

Eltanin scrie:
Midnight Caller scrie:Nu e niciun comentariu gratuit.
Itzi cumpar eu un SVD nou noutz. Cu conditzia sa creezi un topic in care sa admitzi public faptul ca esti un pomanagiu care-shi mananca de sub unghii.
bag sama ca unii se plictisesc , altceva chiar nu-ti gasesti de facut decat sa ponegresti pe unul si pe altul, vezi-ti frate de oalele tale , ne putem da seama fiecare in parte de ceilalti cum sunt ......
Repet , acest forum este conceput ca sa ne ajutam unul pe altul , sa facem schimburi (asta tine de intelegerea dintre noi fara sa intervina altcineva ) , de a vinde ceea ce nu mai folosesti , de a crea si a vinde , IN NICI UN CAZ DE A NE BATE JOC DE ALTII ......
Spor la vapat......
STIMA si aburi densi.....
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: salutari...

Mesaj de Rica »

Ce misto... a venit circu'
Deja au inceput sa vina unu cate unu.
Subiect inchis.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Încuiat