Primul meu Turbo (eGo)

Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Primul meu Turbo (eGo)

Mesaj de mariandex »

Salutare la toti vaporenii !
Sunt Marian si as vrea sa va impartasesc din prima mea experienta cu ET-ul .Ce pot sa spun decat o singura exclamatie WOW !!! , cam asta a fost prima mea reactie la primele fumuri , pardon primii aburi trasi dintr-un eGo-T ( pentru mine T vine de la turbo ).
Acum sa incep cu inceputul , de fumat ,m-am apucat din liceu cam printr-a X-a si cu timpul am facut din obiceiul asta timp de 24 de ani , sport olimpic de parca ma pregateam sa iau aurul la categoria cancerigene . In timp ce ma pregateam de zor pentru categoria supergrea prin fumul dens tras din trei pachete zilnic o aud pe sotia mea care se pregatea pentru liga senioare cu un pachet juma pe zi strigand la mine '' Marinee uite-l pe unu cu electrica in gura ! '' si asa am inceput cautarile cu nea gogu in cautarea electricii si dupa un prim esec in achizitionarea unei astfel de minunatii din cauza unui nene care m-a aburit cateva zile de era sa-mi pierd interesul intr-ale ET-ului , m-am ambitionat si dupa alte trei , patru zile de cautari am gasit acest forum si dupa ce m-am documentat temeinic mi-am achizitionat de pe vapers un kit ego-T incarcator suplimentar de 12v si de pe 9 luna trecuta pot spune ca aspiram amindoi catre liga greilor in ale vapatului , deoarece pot spune cu mana pe inima ca nu am mai pus o analoaga in gura de cand ne-am apucat de vapat nici eu si nici sotia mea , pardon , sincer am mai tras o data dupa trei zile vreo trei fumuri si m-a apucat o repulsie groaznica fata de analoage cu toate ca am tras dintr-un marlboro rosu care era preferatul meu .

P.S. Acest post a fost scris acum mai bine de 2 ani pe celalalt forum , mai precis pe 10 mai 2011 ( pe 9 aprilie 2011 ne-am apucat de vapat ) si au trecut anii :D
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Primul meu Turbo (eGo)

Mesaj de mariandex »

Si uite ca pe 9 aprilie 2015 s-au implinit 4 ani de vapat , inca vapam si vapam , atat eu cat si sotia mea la 6mg si cateodata si zero numai lichide home made adica facute si pitrocite la tuci :D ......

HAPPY VAPING !
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Scrie răspuns