Important: Seriozitate si incredere

Avatar utilizator
twain
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 191
Membru din: Joi Oct 23, 2014 1:25 pm
Localitate: Undeva, departe

Important: Seriozitate si incredere

Mesaj de twain »

Acum doua saptamani, mai exact pe data de 3 martie, utilizatorul "mauryx" de pe http://vapersforum.ro" onclick="window.open(this.href);return false; de nationalitate italiana s-a declarat amator a cumpara atomizorul Atlantis Mega pus in vanzare de mine. Dar, la apelurile si mesajele repetate timp de o saptamana ale curierului si ale mele, nu a mai raspuns, pachetul revenind la expeditor, la mine. O dovada clara de neseriozitate si reavointa! As propune administratorului forumului sa ia masuri drastice in astfel de cazuri, ca stergerea contului sau interzicerea accesului in sectiunea Bazar. Deci, feriti-va de el! Daca va activa cu un alt nume de utilizator, ca punct de reper, livrarea se va face pe strada Heliade intre vii sector 2 Bucuresti.
Daca cineva este amator de Atlantis Mega sa ma anunte. Nu cer nimic, il cedez, doar ca trebuie achitat transportul dus-intors 41 lei, plus transportul catre noua destinatie. Momentan pachetul se afla la sediul Fan curier.
Eu nu "vapez"... ci fumez!
Avatar utilizator
Ionut
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 71
Membru din: Mar Mar 15, 2016 5:25 pm
Localitate: Codlea

Re: Important: Seriozitate si incredere

Mesaj de Ionut »

Salut!
Nasol... Seriozitatea este straina unora...
Avatar utilizator
ionutb
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 02, 2013 7:25 pm
Localitate: Buzau

Re: Important: Seriozitate si incredere

Mesaj de ionutb »

Aceeași treaba am pățit și eu cu același utilizator. Tot cu aceeași adresa . A dat la destinatar un nume de fata .
Un GUNOI .
Imagine
I will win . Not immediately but DEFINITELY ....
Avatar utilizator
twain
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 191
Membru din: Joi Oct 23, 2014 1:25 pm
Localitate: Undeva, departe

Re: Important: Seriozitate si incredere

Mesaj de twain »

ionutb scrie:Aceeași treaba am pățit și eu cu același utilizator. Tot cu aceeași adresa . A dat la destinatar un nume de fata .
Un GUNOI .
Imagine
Da, da acelasi nume, aceeasi adresa inclusiv telefonul.... un nesimtit!
Eu nu "vapez"... ci fumez!
Scrie răspuns