Va saluta un incepator

robert1www
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iul 16, 2013 1:49 pm
Localitate: Bucuresti

Va saluta un incepator

Mesaj de robert1www »

Povestea mea de vaper a inceput cu un E-Healt care dupa o saptamana a decedat si am fost nevoit sa trec din nou la un pachet de marlboro rosu pe zi.
Acum 3 luni am avut norocul sa incerc un ego-t la un amic, de atunci schimb lichide dekang, hangsen, vapure, liqua, joyetech si cateva baze si inca nu am reusit sa gasesc ceva pe gustul meu.
Dupa frumoasa experienta cu liqua cuban cu un extraordinar gust de sobolan parlit am ajuns si la alte combinatii deosebite( gust de medicament sau de mucegai la care mai lipsea branza :lol: ).
Acum am devenit un mic alchimist :twisted: daca se poate spune asa.
1.Cine a mai pus in clearo. palinca de maramures? foarte buna o picatura amestecata cu baza iese un gust de tuica de pruna deosebit are si th bun. :lol:
2. Am trecut la miere o picatura pusa in baza este deosebita dupa primul fum am simtit un deosebit gust de propolis, era ca si cum as fi luat o pastila pentru gat de la plafar, apoi desigur a devenit un zahar ars si a trebuit sa schimb rezistenta. :lol:
3. Ultima experienta pot spune ca a fost una placuta o picatura de vanilie de la dr. oetker un pic gretoasa dar cred ca a fost cam mult la o picatura la 1,6 ml.
4. Diseara o sa fac o combinatie noua am niste ulei de cocos 100% natural si ma gandesc serios sa pun si putina esenta de rom poate iese rum-kokos.
In concluzie astept de la voi sfaturi fratilor, nu prea ma impac cu lichidele. Sper sa gasesc ceva bun cu ajutorul vostru.(Folosesc o baterie ego-t de 1100 si un clearomizor vision 2.0 la care imi fac singur rezistentele)
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de Rica »

felicitari
din ce am citit pe aici esti singurul care a facut asta
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
vampycri
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 52
Membru din: Dum Iul 07, 2013 12:17 am

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de vampycri »

Cu esenta de rom am incercat, dar ustura pe gat. Cu vanilie, la fel!
Stima!
Avatar utilizator
AlexIonica
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 123
Membru din: Mar Iul 02, 2013 2:34 pm
Localitate: Bucuresti/Calarasi

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de AlexIonica »

Lasa esentele de la dr otker ala si uleiul de cocos! Daca vrei sa iti faci lichidele sigur cumpara arome.

post editat pentru limbaj
1 avertisment
Avatar utilizator
s7ar
veteran
veteran
Mesaje: 581
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:05 am
Localitate: Bucuresti - Colentina
Contact:

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de s7ar »

Cod: Selectaţi tot

gust de sobolan parlit
Pe multi i-am auzit folosind cuvintele astea..

De unde stiti voi ce gust are sobolanul ? Fie el parlit, mort, ars sau mumificat ori stafidit ?! :))

Glumesc, bineinteles !

On-Topic : Bun venit printrei "noi" !

Pun "noi" intre ghinimele pentru ca eu ma enumar doar cu numele printre vaperii mai experimentati. Inca nu am experienta lor, dar sper sa-i intrec !


Bafta !!!
[url="http://www.ecigalternative.com/quit-counter/quit-smoking-banner.php"]
[img]http://www.ecigalternative.com/quit-counter/quit-smoking-banner.php?key=22393[/img]
[/url]
robert1www
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iul 16, 2013 1:49 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de robert1www »

da asa este ai dreptate oricum un gust oribil
aseara am incercat si uleiul de cocos si nu merge e nasol rau :(
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de Rica »

dar dece nu iei ceva arome din bazar?
am vazut la 5 lei butelcuta
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
robert1www
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iul 16, 2013 1:49 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Va saluta un incepator

Mesaj de robert1www »

o sa iau dar nu acum
Scrie răspuns