Coop prosmoke.de

Încuiat
dannialiy

Coop prosmoke.de

Mesaj de dannialiy »

Salut, ma gandeam sa iau cate ceva de aici : http://www.prosmoke.de/" onclick="window.open(this.href);return false; pe saptamana viitoare, daca mai exista doritori sunt mai mult decat bineveniti, eu vreau niste baza si arome pink spot,twisted, vad ca au si mostre, transportul e 15 euro, daca se depaseste 145 de euro ca valoare atunci transportul e gratis, moca :D .Va astept propunerile.
Avatar utilizator
Ciuchi
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 40
Membru din: Lun Noi 25, 2013 3:55 pm
Localitate: Pitesti

Re: Coop prosmoke.de

Mesaj de Ciuchi »

Dar zi-mi si mie te rog, care-i afacerea? E aroma Twisted putin mai scumpa decat o gasesti in acest moment la Vapez. Deci iei un produs din alta tara mai scump decat la noi. Bashca timp pierdut pe la banca, fa intai plata, asteapta comanda cateva zile etc. Daca o iei d-aici iti vine a doua zi si platesti ramburs... Ai vreo satisfactie mai mare ca-ti vine comanda din Germania? Vrei baza aia in mod special? Ca altfel nu inteleg coopu' asta al tau nici in ruptul capului.
Cand gasesti un mod la 10$ pe te miri unde si la noi e 300 de RON inteleg, dar asa...?!
Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.
dannialiy

Re: Coop prosmoke.de

Mesaj de dannialiy »

Nu au doar ce ai scris tu acolo, au si arome Flavor West, ale lor proprii si mai ales Pink Spot Vapors, eu vreau sa-mi iau de acolo una-alta (chiar daca nu esti tu de acord) si ma gandeam sa dau o mana de ajutor poate mai vrea cineva, multumesc ca mi-ai dat in cap pt initiativa mea tampita, promit sa nu mai fac.
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Coop prosmoke.de

Mesaj de Midnight Caller »

@dannialiy: alooo, mai usor, ca e probabil era ora tarzie si erai obosit. Nu mai sari asa in sus ca nu-ti da nimeni in cap. Frate ce-i cu agresivitatea asta ?
Omu' ti-a zis doar ca sunt mai scumpe si te-a intrebat care-i afacerea (poate era vreo super-oferta acolo), nu ti-a furat din casa !
Relax !
Avatar utilizator
Ciuchi
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 40
Membru din: Lun Noi 25, 2013 3:55 pm
Localitate: Pitesti

Re: Coop prosmoke.de

Mesaj de Ciuchi »

dannialiy scrie:Nu au doar ce ai scris tu acolo, au si arome Flavor West, ale lor proprii si mai ales Pink Spot Vapors, eu vreau sa-mi iau de acolo una-alta (chiar daca nu esti tu de acord) si ma gandeam sa dau o mana de ajutor poate mai vrea cineva, multumesc ca mi-ai dat in cap pt initiativa mea tampita, promit sa nu mai fac.
Stimate coleg,
Doamne fereste, cum sa nu fiu eu de acord? N-am absolut nimic impotriva nimanui, ba din contra, atunci cand pot incerc sa le arat ca exista anumite alternative, poate mult mai avantajoase din toate punctele de vedere.
Iar cu datul in cap, din nou, Doamne fereste, in niciun caz :)
Ai interpretat total eronat postul meu crede-ma. Cand exista 2 variante, cu acelasi produs, in care in prima varianta el costa 100 RON si in cealalta varianta costa 150 RON, probabil ca majoritatea merg pe prima varianta (a fost doar un exemplu). ;)
Probabil ca tu ai vazut anumite produse care sunt pe placul tau, nu exista pe piata romaneasca si au si un pret bun, insa eu m-am referit in special la aromele Twisted, care in momentul de fata sunt la oferta la pretul de 18,69 RON la un magzin mare de la noi.
In incheiere, inca odata iti spun, n-a fost cu niciun fel de rea intentie postul meu si imi pare sincer rau daca asa l-ai interpretat.
Multa bafta si un weekend cat mai placut :)
Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.
dannialiy

Re: Coop prosmoke.de

Mesaj de dannialiy »

Un weekend minunat si tie, eu voiam mai multe de acolo, nu doar arome twisted, dar daca tot erau am zis sa le incerc si din alta parte, voiam arome gen absynthe, mountain dew etc ce nu le pot gasi la noi decat pe la toscana mall aia de la care nu mai iau nimic vreodata, ca nu e asa ieftin de acolo.......... nu e china ca sa fie ieftin, insa prefer sa n-astept o luna pana sa-mi ajunga ceva, daca ar fi si la noi oferta mai diversificata ce bine ar fi,bafta :) .
dannialiy

Re: Coop prosmoke.de

Mesaj de dannialiy »

Se inchide, multumesc de gazduire.
Încuiat