StealthVapr/ModMaker coop

c__b
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 391
Membru din: Dum Aug 18, 2013 1:59 am
Localitate: Targu Mures

Re: StealthVapr/ModMaker coop

Mesaj de c__b »

Primul coop s-a inchis, au mai aparut doua persoane interesate (@valahu, @buttadeus), din pacate prea tarziu. Sincer, imi pare rau ca s-a intamplat in acest fel, daca mai sunt doritori, contactati-i pe unul dintre cei doi.

Comanda a fost facuta la modmaker.co.uk; am intampinat si dificultati, produse care nu au fost in stoc. I-am contactat pe cei de la modmakers prin email, mi-au raspuns foarte prompt, in ~20 minute (in orele de program), peste asteptari.

Dupa ce vom primi produsele, promit sa revin cu un mic review pentru ceea ce am cumparat.
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: StealthVapr/ModMaker coop

Mesaj de cristian »

De acum, rabdare. E greu cu rabdarea asta, dar oricum cred ca nu va dura mai mult de o saptamana.

Eu unul abia astept sa ma apuc de treaba :)
Am de gand sa-i trag si o semnatura personalizata cu dremelu', ca sa fie cutia anului. Cu butonul meu de fire "manelist", o sa fie trasnet :thumbup:

Imagine

Seara buna!
buttadeus

Re: StealthVapr/ModMaker coop

Mesaj de buttadeus »

Cum eu si valahul ne-am trezit cam tarziu, mai organizam un coop (si n-are rost sa mai deschidem un topic). Asa ca, daca mai e cineva care doreste sa comande de la modmaker, sunteti bineveniti. Transportul pare a fi 10 sterline si asta inseamna ca pretul ar fi valoarea a ceea ce doreste fiecare + 10 sterline impartite la cati vom fi + vreo 5 lei transportul de la cine face comanda la voi (prin posta romana). Comanda o pot face eu daca nu vrea altcineva.
Scrie răspuns