Ce se intampla cu lichidele ?

Seraph
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 25
Membru din: Dum Mar 23, 2014 1:10 am

Re: Ce se intampla cu lichidele ?

Mesaj de Seraph »

silviu20xx scrie:Salutari,
Eu unul nu am avut deloc probleme cu lichidele de la fumeazaok(testat dekang, liqua, flavourart -toate ok., exact ce trebuie. Btw... la pipesauce chiar nu imi fac probleme). Ce.i drept , nu e providerul meu preferat, dar asta nu din cauza calitatii lichidelor.
Lichidele de la franciza din Pantelimon sunt cele care se vand si in Tei. Pe ceilalti care vand pe langa mag de pompe funebre nu i.am incrrcat si nici nu am de gand.
Ma rog... eu cumpar de la ei din 2011, si spun ca calitatea nu mai este aceasi, iar unul din vanzatori cel brunet vinde preferential. Probabil daca vede ca nu pui prea multe intrebari, doar ceri ce sti ca ai de luat iti baga.. si balast pe langa marfa de calitate.
alex.stoian
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 28
Membru din: Joi Apr 10, 2014 7:19 pm

Re: Ce se intampla cu lichidele ?

Mesaj de alex.stoian »

lichide foarte bune sunt cele de la e-cig. le gasesti la vapez.ro dar au preturi cam piperate. 24-30 ron pt 10 ml.
au doar arome de tutun dar sunt combinate cu fructe etc. ( nocturne e genial)
singura problema cu ele e ca trebuiesc agitate bine pentru vreo 2 zile si lasate cateva ore bune fara capac la aerisit
maltezu
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 53
Membru din: Vin Sep 26, 2014 12:39 pm

Re: Ce se intampla cu lichidele ?

Mesaj de maltezu »

Incearca sa iti faci singur lichidele - nu e mare filosofie - 1ml de aroma plus 9 ml baza - eram si eu pe vremuri un mare fan liqua dar lichidele lor nu mai sunt ce erau odata - traditional, cuban,bright (cel putin brightu cand l-am luat ultima oara avea un gust de cauciuc aromatizat) sunt din Piatra Neamt deci nu ingrop nici un magazin din Bucuresti, iar noi in oras nu avem magazine specializate - folosesc acum arome Mom and Pop si baza king vapure (comanda online de la vapers one, este topic pentru aromele astea) sau ToB+aroma Jamaica (incarca destul de tare rezistenta dar gustul e beton merita) (tigaraego.com) VPG - sunt foarte incantat de ele in sfarsit cautarile mele au luat sfarsit :).Zic sa inerci aromele astea si vei uita de Liqua garantat.
Scrie răspuns