Dekang mai trage cineva?

bogdan123
utilizator junior
Posts: 51
Joined: Sat May 17, 2014 11:51 am
Location: rm valcea

Re: Dekang mai trage cineva?

Post by bogdan123 » Sat Jun 07, 2014 5:17 am

eu vaper de 1 an si din pacate nu am apucat sa trag dekang



Jony
utilizator incepator
Posts: 4
Joined: Fri Nov 27, 2015 5:44 pm
Location: Bucuresti

Re: Dekang mai trage cineva?

Post by Jony » Thu Dec 03, 2015 8:12 pm

Eu mai folosesc si acum Doff-ul din gama silver label, este foarte ok.

Tyrex
utilizator junior
Posts: 164
Joined: Sat Apr 04, 2015 5:09 pm
Location: Suceava

Re: Dekang mai trage cineva?

Post by Tyrex » Thu Mar 03, 2016 2:06 pm

Din pura curiozitate am cumparat din Cehia un lichid Dekang Energy Cow :) . Acum..... cam toata lumea stie cata energie are o vaca . Tot asa e si lichidul asta . Nu e rau insa nu are nimic in comun cu Energy ceva. Partea buna este ca e vapabil.

User avatar
͡° ͜ʖ ͡°
utilizator incepator
Posts: 16
Joined: Fri Sep 25, 2015 2:58 pm
Location: București

Re: Dekang mai trage cineva?

Post by ͡° ͜ʖ ͡° » Mon Mar 07, 2016 11:52 am

Tyrex wrote:... Nu e rau insa nu are nimic in comun cu Energy ceva...
E posibil să se refere la energia din balega de vacă (sau bou)...

User avatar
isfan102
utilizator incepator
Posts: 1
Joined: Sat Feb 22, 2014 8:14 pm
Location: Timisoara

Re: Dekang mai trage cineva?

Post by isfan102 » Wed Aug 03, 2016 12:51 pm

cristian wrote:Chiar sunt curios daca se mai vapeaza dekang, deoarece cred ca majoritatea cu asta a inceput experienta vapatului...

Mie mi-e dor de un dk tab, sincer sa fiu.
Dar ultima incercare cu un vg (care a ajuns la wc) m-a linistit. Efectiv se intindea ca prenadezul.
Eu inca mai fumez DK-TAB .
linck - http://fumeazaok.ro/dekang-dk-blend-30m ... onica.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Fogster
utilizator junior
Posts: 62
Joined: Fri Mar 25, 2016 3:36 pm
Location: Bucuresti

Re: Dekang mai trage cineva?

Post by Fogster » Thu Aug 04, 2016 8:04 pm

Am renuntat de mult la ele

Post Reply