Avertismente, banari

Avatar utilizator
alexgogo-VA
veteran
veteran
Mesaje: 872
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 7:55 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Avertismente, banari

Mesaj de alexgogo-VA »

vezi ca mai e un forum :D
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Rica »

Care?
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
Sanitarium
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 269
Membru din: Joi Sep 19, 2013 11:21 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Sanitarium »

Post editat.
Link sters.
Moderator2
moderator
moderator
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 11:59 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Moderator2 »

Mutati discutia intr-un topic din cafenea, unde nu deranjati pe nimeni cu off-topic-ul !

Multumim !


Sanitarium - Link-ul din postul tau a fost sters.
Nu ne dorim pe forum link-uri cu trimitere catre acel site, sau spre acele zone ( xxx )
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Rica »

Nu sunt off topic.
Vreau sa imi sters contul.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
SAURON
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Dum Mai 18, 2014 1:06 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de SAURON »

rog moderatorii sa-mi sterga postarile din threadul lui radu
imi cer scuze cu promisiunea ca nu se va repetea
multumesc anticipat
Moderator3
moderator
moderator
Mesaje: 11
Membru din: Joi Oct 31, 2013 11:10 am

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Moderator3 »

Utilizatorul chrisanty - banat permanent.
Motivul: încălcarea flagrantă a regulamentului forumului
Moderator3
moderator
moderator
Mesaje: 11
Membru din: Joi Oct 31, 2013 11:10 am

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Moderator3 »

Utilizatorul Tottenkopfheitten - banat permanent.
Motivul: ca și userul chrisanty, a cărui clonă este, a încălcat grav regulamentul forumului.
Același stil, banal... dar banat!
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Avertismente, banari

Mesaj de iter8tor »

Rog un admin sa-mi stearga contul.
Multumesc.
Moderator3
moderator
moderator
Mesaje: 11
Membru din: Joi Oct 31, 2013 11:10 am

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Moderator3 »

@iter8tor, ai MP.
Avatar utilizator
Administrator
Administratorul site-ului
Administratorul site-ului
Mesaje: 93
Membru din: Lun Mai 13, 2013 4:53 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Administrator »

adryanr2010 - ban permanent.
Spam forum pentru obtinerea posturilor necesare pentru accesul la bazar.
Dupa care in zece zile de la inscriere posteaza trei anunturi de vanzare.
Si nesimtirea trebuie sa aiba o limita.
adryanr2010 il puteti gasi eventual la piata unde isi vinde produsele.
Avatar utilizator
Administrator
Administratorul site-ului
Administratorul site-ului
Mesaje: 93
Membru din: Lun Mai 13, 2013 4:53 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Administrator »

VladCatalin scrie:"Clona" asta, daca nu rata prima intalnire cu mama ta, cred ca putea sa iti fie tata.
Asta ca sa iti dai seama cat de clona e domn' Gigi!
Cat de josnic poti sa fii sa pomenesti, sa te iei sau sa aduci sub orice forma in discutie mama omului ...
In fond e fiinta care i-a dat viata.
Nu putem tolera asemenea manifestari aici.
Ca urmare, VladCatalin - ban o luna.
silvius
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 157
Membru din: Vin Mai 23, 2014 6:13 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de silvius »

Domnul admin, pe asta de la ivape nu il vezi(ai citat mai jos) ?



67.000 lei + 4500 lei transport + tva = 88600 ( aproximativ) marfa la pret de achizitie tva inclus(neplatit dar daca arunc marfa o sa-l platesc). De banii astia cred ca pot vorbi despre Bocca Aromatic.
Mi-a venit cu niste gunoaie infecte, niste zeama la sticla.
Le-am zis in nenumarate randuri ca vreau sa scad pretul ca's lichide nasoale, n-au fost de acord pentru ca astia de la Bocca Aromatic se cred mare firma si au pret minim impus la vanzarea lichidelor. Apoi m-am certat cu ei. Motive sunt multe, pe scurt minte Lucian ca nesimtitul pe toata lumea cum ii vine mai bine. La multi le-a spus niste mizerii cum nu s-au mai vazut, nu pot si nu vreau sa le spun pentru ca implica si alte firme din RO si nu caut cearta(decat cu tine, Marite Vlad, sa ma mai distrez un pic). Lichidele le vand ca si gunoaie pentru ca asta sunt. Sa spun despre niste lichide ca-s proaste in timp ce le vand inseamna sa pierd bani. Mai important pentru mine era sa nu creada clientii ca-s minunate lichidele TOB care le vand eu. (d'aia imi permit sa te fxt in gura Vlad Catalin caci am clienti care imi vor cere recomandari la comenzi si trebuie sa conteze cand le recomand sa cumpere ceva)
Dar si cei care citesc forumuri si din intamplare da peste un review in care iar se spune cat de minunate sunt jegurile acestea, cateodata, libidinosii ce le-au scris trebuie potoliti.
Cum nu am vrut sa provoc pe nimeni dar mi s-a raspuns intr-un mod foarte agresiv, am raspuns la fel. Stiu, noi romanii suntem plini de zicale una care s-ar potrivi ar fi nu te pune cu prostu' caci are mintea odihnita. Aiurea! Ma pun cu tine caci am fost prost la randul meu si am crezut ce a zis Lucian, cel putin sa fiu prost pana la capat si sa rezolv problema, si anume:
Vlad, minca-mi-ai vocabularul obscen, tu sclavule care te injosesti scriind prostii pe forumuri pentru cateva lichide gratis, mai scoate limba din cxxu' lui Lucian si mai ridica un pic standardele. E bine si asa ca tine, dar nu pe banii astia! Te vinzi prea ieftin. Ti-ai ales rolul de curva virgina si ai pasarica prastie (gura in cazul tau). Ai vrut sa-mi raspunzi ironic cu "dusmani" si ti-am raspuns la fel, de prost ce esti n-ai inteles si ai sarit cu dictionarul. In plus, joci si rolul de "hotul striga hotii". O sa-ti explic, caci esti prea prost si iar sari cu citate din DEX. Ai luat niste lichide gratis si probabil niste maruntis de-o bere si vi cu "am fost ingropati in aur de forte obscure si de "dusmani" ai dânsului pentru parerile exprimate". Ai vrea tu sa fi ingropat in aur, se pare ca ai fost ingropat in cateva lichide GRATIS. Pentru un review din partea un libidinos ca tine e de ajuns. Cat despre jignirile pe care mi le-ai tot adus ca mi-am spus pararea fara sa fac referire la opinia ta, pur si simplu am refuzat sa cred ca peste noapte cenusareasa s-a transformat in alba ca zapada.D'aia mi-am sustinut si-mi sustin in continuare parerea.
Boca Aromatic sunt niste milogi care iti propun sa faci evaziune fiscala pe 200 de euro.Asta o stiu toti care au stat de vorba cu Lucian, el propune sa cumperi fara factura.(probabil italienii nu stiu asta nu vreau sa mananc rahat fara lingura potrivita)O asa firma, de nivelul asta nu are cum sa supravietuiasca. Mai scoate limba din cxr de la boca aromatic ca's doar niste mincinosi care nu tin la imaginea lor. II doare fix in pxxa (da curva virgina, am scris cuvintul ala, doar nu credeai ca te-a adus barza, e folosita in mod frecvent la procreare - material de proasta calitate in cazul tau) de tine, de mine, de toti, o sa prosteasca cat se poate si o sa dispara. Eu inteleg ca-ti aperi cu disperare opiniile (si foamea din tine) dar mai lasa loc si pentru opiniile altora. Dupa ce m-au ignorat cand le-am zis sa-si ia marfa, de banii aia vreau sa ma distrez. Daca nu-mi dai tu voie si ma insulti pentru ca mi-am spus punctul de vedere mi se rupe, pot sa te insult si eu. De restul nu stiu, dar de tine m-am interesat si chiar te-ai vandut pe niste zeama gratis.
Un lichid bun si ieftin se vinde si daca tu faci un review pozitiv si daca unul ca mine spune ca-s gunoaie. Isi vor face (sau nu) loc pe piata fara ajutorul tau. De ce? pentru ca oamenii nu's prosti. Le va place lichidul si pretul si vor cumpara. Nici ofticat nu sunt pentru ca puteam sa le dau unor prieteni cu magazine prin tara sa ma scape de ele. Dar nu, dar vor sa dea teapa, e bine sa stea la mine. Le ador ! Sunt minunate.
pace peste tot :D
c__b
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 391
Membru din: Dum Aug 18, 2013 1:59 am
Localitate: Targu Mures

Re: Avertismente, banari

Mesaj de c__b »

Pai n-a zis nimic de mama lui! Doar l-a balacarit cum i-a venit la gura, i-a bagat-o si i-a scos-o prin si din toate orificiile, i-a folosit limba pentru alte orificii, dar nu s-a legat de mama lui! I-a mai dat niste cultura sub forma hranitorului vocabular, l-a mai clasificat ca sclav, dar... na! Astea-s lucruri minore, comune intr-o conversarie obisnuita, decenta. Nu a atins, deci, pragul minim al josniciei.
Avatar utilizator
Administrator
Administratorul site-ului
Administratorul site-ului
Mesaje: 93
Membru din: Lun Mai 13, 2013 4:53 pm

Re: Avertismente, banari

Mesaj de Administrator »

VladCatalin user activ. Ban expirat.
Scrie răspuns