Moderare forum

Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Moderare forum

Mesaj de iter8tor »

Salut,

Propun ca fiecare utilizator sa aiba drept de moderare asupra mesajelor din propriile subiecte.

Daca asa-zisilor reselleri li se permite sa stearga postarile "incomode" din sectiunile dedicate lor, nu vad de ce ceilalti utilizatori nu au acest drept.

Stima!
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Moderare forum

Mesaj de Rica »

iter8tor scrie:Salut,

Propun ca fiecare utilizator sa aiba drept de moderare asupra mesajelor din propriile subiecte.

Daca asa-zisilor reselleri li se permite sa stearga postarile "incomode" din sectiunile dedicate lor, nu vad de ce ceilalti utilizatori nu au acest drept.

Stima!
De ce sa avem posibilitatea asta?
Sa ne modificam mesajele dupa bunul plac si sa se duca tot firul discutiei?
Sau sa ne injuram intre noi si dupa sa modificam si sa aratam cu degetul ca am fost injurati?
Pe ce motive ceri asta?
Cat despre a reseller-i consider ca este reselleri oricine care elibereaza bon fiscal pe marfa vanduta, restul sunt bisnitari nu reseller-i.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Moderare forum

Mesaj de Midnight Caller »

Poate pentru ca nu se vinde eVic-ul acela crapat ? :)
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Moderare forum

Mesaj de Rica »

Midnight Caller scrie:Poate pentru ca nu se vinde eVic-ul acela crapat ? :)
Are el un dinte cu un magazin...
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Moderare forum

Mesaj de Midnight Caller »

Rica are dreptate.
Odata ce postezi ceva pe forum, iti asumi responsabilitatea pentru cele postate. Daca ai trantit o duma, suporti consecintele.
Altfel o sa scrii una, un user iti da replica, dupa care tu-ti stergi mesajul si pasarelele ciripesc, soarele straluceste, si respectivul pica de prost.
In alta ordine de idei, nu am cunostiinta ca reselerii sa aiba drept de moderare, nici macar pe topicurile lor. Ca solicita la admin stergerea unor anumite mesaje si li se asculta rugamintile... e partea a doua.
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Moderare forum

Mesaj de iter8tor »

Cand pui o intrebare indiscreta (dar de bun simt, legata de promotii), vanzatorul iti da un raspuns la misto si in cateva minute ambele mesaje dispar... cine ce-si asuma?

N-am nimic cu "reseller-ii" dar nu mi se pare normal sa-i bagam pe cei cativa seriosi in aceeasi oala cu ceilalti.

Cat despre evic-ul ala crapat... la 50 ron n-ar fi deranjat pe nimeni ca-i crapat, nu? No comment.
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Moderare forum

Mesaj de Rica »

Mesajul nu a fost tocmai ortodox. ;)
Sa o lasam cum a picat si sa ne bucuram ca nu a fost citit de multi colegi.
In locul tau m-as bucura ca a fost moderat.
Aburi densi.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
Midnight Caller
veteran
veteran
Mesaje: 860
Membru din: Dum Iun 30, 2013 6:09 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Moderare forum

Mesaj de Midnight Caller »

Adevarul e ca eternity-ul ala redus de la de 2 ori pretul real la pretul real m-a facut si pe mine sa ma gandesc la "promotiile" de la black friday :)

Samsung Galaxy S on JellyBean
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Moderare forum

Mesaj de Rica »

@MC eu vorbesc de continutul mesajului moderat/sters.
Daca magazinul a considerat ca il poate reduce la pret de BF... foarte bine, dar asata nu mai face obiectul topicului.
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Avatar utilizator
iter8tor
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 158
Membru din: Vin Aug 09, 2013 6:43 am
Localitate: Bucuresti

Re: Moderare forum

Mesaj de iter8tor »

mai bine sterge-l si pe asta pana nu-l citesc prea multi. doar nu vrei sa se afle despre cine-i vorba...
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Moderare forum

Mesaj de Rica »

Daca ma rogi pe mine nu pot sa te ajut ca nu sunt moderator, sunt ca tine, simplu membru. :D
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Amonastro
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 153
Membru din: Sâm Oct 05, 2013 9:19 pm

Re: Moderare forum

Mesaj de Amonastro »

Am trimis o rugaminte catre admin si a ramas nesolutionata. Nu am primit raspuns si nu s-a intamplat nimic din ce solicitasem.
Avatar utilizator
Rica
veteran
veteran
Mesaje: 574
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 9:33 am

Re: Moderare forum

Mesaj de Rica »

Adminule un fulg, un globulet, ceva sa se vada ca suntem in luna cadourilor se poate? :problem:
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Moderare forum

Mesaj de slavyk »

Felicitari pentru noul logo ;)
Probleme la accesarea mesajelor private trimise (de pe TapaTalk). La incercarea de accesare afiseaza asta:
Imagine
Scrie răspuns