Mesaje private

Avatar utilizator
twain
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 191
Membru din: Joi Oct 23, 2014 1:25 pm
Localitate: Undeva, departe

Mesaje private

Mesaj de twain »

Salut cu respect staff-ul forumului! Am avut de dat un pm unui utilizator, l-am dat de doua ori (sau de 3 ori!), nu a ajuns niciunul! Nu cred ca sunt asa de fraier sa nu stiu sa trimit un pm, numele este corect, subiectul completat, toate bune si la locul lor, dar nu ajunge nicaieri. De ce? Daca ar fi vorba de numarul de caractere, macar sa apara trunchiat. Oricum, dupa ce il trimit nici macar nu apare la mesaje expediate! Iarasi, de ce?!? Se poate rezolva acest neajuns? Macar daca nu am dreptul, as vrea sa stiu...
Stima
Eu nu "vapez"... ci fumez!
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Mesaje private

Mesaj de mariandex »

Salut , am impresia ca iti trebuie un minim de 20 de postari pe forum pentru a putea debloca mesageria privata , sau cel putin pentru a trimite mesaje , si asta e un serviciu implementat automat , tocmai pentru a putea evita in special la bazar persoanele care isi fac cont pe forum doar pentru a putea vinde fara a avea nici o treaba cu activitatea forumului . Daca chiar vrei sa iei legatura cu o anumita persoana scrie pe forum sa-ti lase un pm cu un nr. de contact sau un mail la care poti sa-l contactezi , asta pana faci cele minim 20 de postari pe forum ca sa poti sa dai PM . Dar ca sa faci cele 20 de postari vezi pe unde ce si cum scrii ca sa nu fii luat la ochi , ca scrii doar de dragul de a scrie ca sa faci posturi ca sa nu iti iei ban pentru ca trolezi forumul doar pentru a putea trimite PM-uri la bazar .

HAPPY VAPING !
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Avatar utilizator
twain
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 191
Membru din: Joi Oct 23, 2014 1:25 pm
Localitate: Undeva, departe

Re: Mesaje private

Mesaj de twain »

Multumesc mult si pentru raspuns si pentru sfaturi, Nu sunt unul care cauta doar bazarul, sunt incepator si chiar ma intereseaza multe subiecte, pareri de pe forum, de altfel foarte utile.
Eu nu "vapez"... ci fumez!
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Mesaje private

Mesaj de mariandex »

Ok , ma bucur ca ti-am putut fi de folos , si cum se spune , cu toate ca esti de putin timp pe forum , iti urez bine ai venit pe forum si tine-te departe de analoage :D :D :D

HAPPY VAPING !
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Scrie răspuns